Jak wybrać idealną ofertę dla szkół?

Jak wybrać idealną ofertę dla szkół?

Siedlisko Janczar wyróżnia się ciekawą i bogatą w liczne atrakcje ofertą zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Przyjemna lokalizacja, towarzystwo pięknej przyrody oraz świeże powietrze czynią propozycję obiektu godną rozważenia i jeszcze bardziej interesującą. Oferta Siedliska Janczar obejmuje organizację różnych, kilkugodzinnych wycieczek oraz dłuższego pobytu w postaci Zielonej Szkoły.

Przyjemna i dogodna lokalizacja

Niewątpliwym plusem Siedliska Janczar jest jego fantastyczna lokalizacja - około 20 kilometrów od stolicy Podkarpacia - co czyni obiekt szczególnie atrakcyjnym właśnie dla mieszkańców Rzeszowa. Pstrągowa znajduje się na terenie tak zwanych "Małych Bieszczad", co powoduje, że Siedlisko Janczar jest chętnie odwiedzane przez miłośników przyrody i amatorów spokojnego wypoczynku.

Zielona Szkoła

Każdy uczeń marzy, by wybrać się w końcu na Zieloną Szkołę. Dlatego też Siedlisko Janczar, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje pakiet podstawowy Zielonej Szkoły. Jako że właściciele obiektu stawiają na wysokie standardy noclegowe, bezpłatny dostęp do Internetu i pełne wyżywienie, dzieci i nauczyciele będą zadowoleni z usług ośrodka. Jednak najważniejszym punktem każdej Zielonej Szkoły są rozmaite zajęcia o charakterze dydaktycznym, warsztaty i organizacja różnego typu przedsięwzięć. Pakiet podstawowy obejmuje więc możliwość skorzystania z boiska oraz placu zabaw, urządzenie ogniska oraz zorganizowanie dyskoteki. Ponadto Siedlisko umożliwia tak bardzo oczekiwaną i uwielbianą przez dzieci i młodzież wycieczkę bryczkami, spotkanie z leśniczym, zajęcia edukacyjne wraz z przejażdżką konną o charakterze indywidualnym. Oferta ośrodka zezwala również na wybór innych, bardziej spersonalizowanych zajęć oraz aktywności fizycznych, które charakteryzują się oddzielną, indywidualną wyceną. Jeśli natomiast dzieci mają ochotę na wycieczkę wyjazdową do usytuowanego w pobliżu muzeum lub innego obiektu, również istnieje możliwość zorganizowania takiego przedsięwzięcia.

Jednodniowe wycieczki szkolne

Siedlisko Janczar w Pstrągowej oferuje też przyjazd na kilka godzin w ramach wycieczki szkolnej. Klienci obiektu mają do wyboru liczne opcje wycieczek wzbogacone o rozmaite atrakcje. Dużym plusem obiektu jest możliwość przyjazdu właściwie o każdej porze roku. Poszczególne pakiety mają dostosowane aktywności do możliwości, jakie daje dana pora roku, i są dostępne w różnej cenie. Wybór atrakcji jesiennych, wiosennych i letnich jest naprawdę duży: zwiedzenie ośrodka, pieczenie kiełbasek na ognisku, zabawa na placu zabaw i skorzystanie z siłowni zewnętrznej, spacer bryczkami, różnego typu warsztaty oraz gry i zabawy. Oferta zimowa jest nieco inna, ponieważ pozwala na kulig, wypożyczenie sanek, przejażdżkę konną, warsztaty oraz gry stołowe.

Oferta Siedliska Janczar w Pstrągowej jest dedykowana dzieciom w różnym wieku. Wszystkie oferowane usługi są dostępne na stronie internetowej obiektu. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z osobistego, telefonicznego bądź e-mailowego kontaktu.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Serwis elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Bezpieczeństwo strony internetowej – zabezpieczanie przed atakami

Bezpieczeństwo strony internetowej – zabezpieczanie przed atakami

Tradycje pielęgnacji grobów w różnych kulturach

Tradycje pielęgnacji grobów w różnych kulturach

Jakie są nowości w algorytmach Google wpływające na SEO?

Jakie są nowości w algorytmach Google wpływające na SEO?