Jaki piec wybrać do małej cukierni?

Jaki piec wybrać do małej cukierni?

Na rynku cukierniczym dostępny jest szeroki wybór pieców, które różnią się między sobą nie tylko zastosowaniem, ale również konstrukcją oraz wydajnością. Decydując się na profesjonalny piec cukierniczy przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na jego wielkość oraz moc, ponieważ piec powinien mieć możliwość rozwoju piekarni czy cukierni, a także umożliwiać jej zwiększoną produkcję w okresach przedświątecznych. Oczywiście decydując się na piec, należy wziąć pod uwagę wielkość docelowego pomieszczenia, w którym będzie umieszczony oraz czy będzie on połączony z innymi urządzeniami umożliwiającymi sprawny proces wyrobu wypieków.

Piece tunelowe od marki Hasborg

W ofercie marki Hasborg zajmującej się produkcją maszyn przeznaczonych do branży cukierniczej i piekarniczej znajduje się piec tunelowy-konwekcyjny, który charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi oraz doskonałą izolacją termiczną, dzięki której możliwe jest maksymalne zwiększenie ilości ciepła wewnątrz komór wypiekowych. Dzięki takiemu działaniu możliwe jest niskie zużycie gazu oraz energii elektrycznej, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości finalnego produktu końcowego. Każda sekcja wspomnianego pieca tunelowego posiada osobną regulację temperatury z własnym obiegiem ciepła, dzięki czemu piec szybko osiąga zadaną mu temperaturę i przez długi czas ja utrzymuje, co pozwala na duże oszczędności.

Inne elementy wyposażenia do małej cukierni

Do niewielkich przestrzeni cukierni w asortymencie marki Hasborg dostępne są również maszyny do formowania ciastek z serii "mini", które pomimo swoich niewielkich rozmiarów z powodzeniem wykonają pracę nawet kilku cukierników, co będzie nieocenione w sezonach przedświątecznych. Nowoczesne maszyny z serii "mini" są przede wszystkim dedykowane do wnętrz restauracji, cukierni, a także hoteli, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie przestronnych maszyn. Modele z serii "mini" umożliwią profesjonalną produkcję ciastek i słodyczy, dzięki kompaktowemu urządzeniu zestawionym z łatwym w obsłudze panelem sterowania.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Serwis elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Aplikacje mobilne banków

Aplikacje mobilne banków

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Zastosowanie analizy SWOT w wycenie nieruchomości

Zastosowanie analizy SWOT w wycenie nieruchomości