Produkcja różnych rodzajów ciastek nadziewanych

Produkcja różnych rodzajów ciastek nadziewanych

Cukiernie zajmujące się produkcją ciastek nadziewanych mogą korzystać z rozmaitych maszyn do ciastek nadziewanych, które znajdują się w ofercie marki Hasborg. Poszczególne urządzenia charakteryzują się różnymi możliwościami, które mają wpływ na rodzaj wykonywanych słodkości. Nadziewanie ciastek może przebiegać zarówno w formie klasycznej, jak i dwukolorowej, a nawet z dwoma nadzieniami wewnątrz. W jakie zatem sprzęty należy wyposażyć cukiernię, aby móc je wykonywać? Odpowiedź na to pytanie uzyskacie, czytając niniejszy artykuł.

Standardowe ciastka nadziewane

Ciastka nadziewane są szczególnie lubianym typem słodkości ze względu na możliwość wypełnienia ich różnymi rodzajami produktów. Nadzienie może być w formie owocowej marmolady, orzechów, budyniowej masy, czekolady i nie tylko. Kształty tych wyrobów mogą być zróżnicowane, lecz najpopularniejszym w tym wypadku jest forma spłaszczonego batonika z estetycznie udekorowaną górą. Ten typ ciastek można stworzyć między innymi przy użyciu: Duomax M400, Triomax III, Duomax III lub Quatromax. Wraz z tymi maszynami do ciastek nadziewanych można również wykonać inne typy słodkości. Najwięcej możliwości daje wielofunkcyjne urządzenie Quatromax.

Dwukolorowe ciastka z nadzieniem

Dwukolorowe ciastka z nadzieniem odznaczają się nie tylko estetycznym wyglądem, ale też niepowtarzalnym smakiem. Mając do dyspozycji dwa rodzaje ciast i nadzienie, można stworzyć wyjątkową kombinację smakową. Maszynami do ciastek nadziewanych umożliwiającymi wykonanie tego typu wyrobów są Triomax III oraz Quatromax. Podane urządzenia są także świetną opcją dla cukierni produkujących swe wyroby na skalę przemysłową ze względu na ich wysoką wydajność. Szczególnie wielofunkcyjną opcją jest urządzenie Quatromax, które wyposażone zostało w cztery zbiorniki (dwa na ciasto oraz dwa na nadzienia lub dekoracje). Kształty uzyskanych słodkości przy użyciu maszyny do produkcji ciastek Quatromax mogą być różne, a nadzienie może charakteryzować się niemal dowolną twardością dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Serwis elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wszystko na temat

Wszystko na temat

Na czym polega controlling?

Na czym polega controlling?

Superowoce, czy znajdziemy je w Polsce?

Superowoce, czy znajdziemy je w Polsce?