Wszystko na temat

Wszystko na temat

Pragniesz dla swojej skóry regeneracji i chcesz zredukować zmarszczki, nie obawiając się o ewentualne powikłania? To wszystko możesz osiągnąć, decydując się na terapię osoczem bogatopłytkowym. Metoda ta jest szerzej znana pod nazwą wampirzy lifting Warszawa, ponieważ potrzebną do jej przeprowadzenia substancję pozyskuje się z własnej krwi pacjenta. Na czym dokładnie polega ten zabieg i dlaczego jest tak bardzo popularny?

Wampirzy lifting - na czym polega?
Nazwa zabiegu wynika z faktu, że wykorzystuje się w nim własną krew pacjenta. Według legend, wampiry właśnie dzięki jej piciu potrafiły zachowywać wieczną młodość. Pacjenci gabinetów medycyny estetycznej na szczęście nie muszą tego robić. Nie korzystają również z krwi obcej osoby, lecz z własnej. To z niej pozyskuje się osocze bogatopłytkowe, które powstaje w procesie wirowania. Po pobraniu od pacjenta niewielkiej ilości krwi (najczęściej z żyły w zgięciu łokcia) do próbówki, umieszcza się ją w specjalnej wirówce, gdzie następuje proces oddzielenia leukocytów od erytrocytów. Następnie pozyskane w ten sposób osocze, wstrzykuje się do skóry, w miejsca które wymagają regeneracji.

Jakie są efekty zabiegu?
Zawarte w płytkach krwi czynniki wzrostu stymulują skórę do regeneracji, dzięki czemu uruchomiony zostaje proces jej przebudowy. Można więc oczekiwać efektów takich, jak redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, zwężenie porów i wygładzenie skóry. Osocze bogatopłytkowe podane do skóry głowy, odżywia mieszki włosowe i jest skutecznym sposobem na walkę z łysieniem.

Czy zabieg jest bezpieczny?
Wampirzy lifting jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Jest to metoda idealna dla alergików, którzy nie mogą korzystać np. z zabiegówkwasem hialuronowym usieciowanym. Pacjentowi podaje się w tym przypadku preparat, który pochodzi bezpośrednio od niego, dlatego nie ma mowy o ryzyku wystąpienia uczulenia. Zabieg nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, dlatego od razu po jego wykonaniu, można powrócić do zwykłej aktywności.

Opinie (3)

Martyna

2020-07-23 08:31:09

Adres IP:

*.*.*.73

Super efekty. Najlepsza metoda na zmarszczki.
Natalia

2020-07-15 16:42:18

Adres IP:

*.*.*.116

Ten zabieg dla mnie, osoby której ciało nie akceptuje kwasu hialuronowego to w zasadzie jedyne rozwiązanie.
Danuta

2019-11-05 07:44:12

Adres IP:

*.*.*.72

Drogie panie, jeśli któraś z Was zastanawia się albo ma wątpliwości jak ja kiedyś, napisze tylko tyle. Lifting wampirzy czyni cuda. Zabieg wykonałam w klinice medycyny estetycznej dr Parda znajdującej się pod Warszawą.

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Serwis elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Przyszłość pieców cukierniczych: innowacje i prognozy

Przyszłość pieców cukierniczych: innowacje i prognozy

Technologie w hotelarstwie: Jak innowacje poprawiają komfort i bezpieczeństwo gości

Technologie w hotelarstwie: Jak innowacje poprawiają komfort i bezpieczeństwo gości

Przyszłość lokalnego SEO i jej wpływ na biznesy w Rzeszowie

Przyszłość lokalnego SEO i jej wpływ na biznesy w Rzeszowie