Agencja interaktywna Technetium

Goździkowa 14A,
35-604 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Technetium Agencja Interaktywna posiada ponad osiemnastoletnie doświadczenie w profesjonalnym budowaniu stron www, sklepów online oraz różnego przeznaczenia aplikacji webowych. Agencja Interaktywna Rzeszów TECHNETIUM kooperuje z przedsiębiorcami małego, średniego i dużego formatu, którzy działają w różnych branżach. Doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie zatrudnieni w agencji interaktywnej zaprojektują od podstaw stronę internetową WWW dla każdego Klienta oraz kompletną identyfikację wizualną i wykonać wizualizacje.

 

Z usług Agencji Technetium mogą korzystać nie tylko przedsiębiorstwa rozpoczynające swoją działalność, ale także te cieszące się już pewną renomą, poszukujące rozwiązań na zwiększenie zysku oraz dostarczą nowych klientów. Aby utrzymać swoją wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google, istotne jest podejmowanie systematycznych działań w ramach pozycjonowania i budowania wartościowego ruchu na stronie. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą zlecić te zadania agencji interaktywnej Technetium, specjalizującej się także w kompleksowej obsłudze stron www oraz sklepów online.

Wpisy powiązane z Technetium Agencja Interaktywna

 


W Agencji SEO/SEM Technetium zatrudniony jest grono doświadczonych wykwalifikowanych ekspertów, pośród których można wyróżnić: koordynatora projektów, grafika, programistę, copywritera, analityka SEO, jak również pracownika SEO. Pracują oni na sukces każdego z klientów poprzez zaangażowanie w wyznaczone zadania i realizację kolejno poszczególnych etapy danego projektu. Współpraca z  Agencją Technetium   zaczyna się od rozmowy z klientem, czyli zapoznania się z jego potrzebami, oczekiwaniami i specyfiką jego biznesu. Dzięki temu możliwe jest sformułowanie planowanych działań oraz przedstawienie koncepcji Podczas realizacji każdego projektu czuwa koordynator, będący w stałym kontakcie z klientem, przekazując mu niezbędne informacje o postępach i wysłuchując jego ewentualnych sugestii.

 

Zakończenie każdego projektu następuje po akceptacji przez klienta oraz zweryfikowaniu prawidłowości w działaniu strony internetowej lub efektywności podejmowanych działań. Technetium Agencja Interaktywna oferuje indywidualne podejście do każdego klienta, otwierając się na jego potrzeby, dzięki czemu jest w stanie stawić czoła nawet tym najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Marketing szeptany jest jedną z powszechnie stosowanych form marketingu. Działanie to polega na wywołaniu dyskusji na temat danej marki czy produktu. Rozmowa, która się wywiązuje, ma pozytywny wydźwięk i wygląda na całkowicie spontaniczną i naturalną.


Buzz marketing stosuje między innymi Agencja Interaktywna Technetium. Jest to firma zajmująca się tworzeniem stron www, sklepów oraz aplikacji internetowych. Jej zadaniem jest także zakres działań z branży SEO oraz projektowania graficznego. Agencja gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta i szereg innowacyjnych rozwiązań.

Zobacz również: Agencja interaktywna Argonium

Agencja interaktywna Technetium (1)

maja

2020-01-11 16:05:57

Adres IP:

*.*.*.33

Agencja interaktywna Technetium to firma założona 11 lat temu w Rzeszowie. Zatrudnia ona ponad 20 pracowników, którzy specjalizują się zarówno w grafice komputerowej, tworzeniu treści, programowaniu, jak i działaniach SEO i SEM. Dzięki temu w ofercie firmy znajduje się budowanie stron internetowych, aplikacji, portali i sklepów online, kreowanie identyfikacji wizualnej klientów, udostępnianie hostingu czy autorskich systemów CMS, CRM i ERP.

ocena

5

Inne firmy

Klima Expert - Pompy Ciepła

Budziwojska 392A
35-317 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa dr Parda- Korekta powiek

Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5
Balustrady nierdzewne Rail-Inox

Pstrągowa 27
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Sklep meblowy

Świetna obsługa, meble bardzo dobrej jakości, a przy tym cena zadowalająca.

Alina

Średnia Ocena

5/5

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec producent kompozytów

Jestem zadowolony z zamówienia od PZL Mielec.

Janusz

Średnia Ocena

5/5

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Sprzęt firmy Hasborg spełnił moje oczekiwania.

Edward

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Worki papierowe CERPLAST

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
FOLREC

ul. Roszarnicza 22A
63-230 Witaszyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Whiteberg Adwokat Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Kaptury foliowe a oszczędność kosztów logistycznych

Kaptury foliowe a oszczędność kosztów logistycznych

Czy kaptury foliowe zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi?

Czy kaptury foliowe zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?