AHAW Autohandel

Plac Konstytucji 3-go Maja 4,
10-403 Olsztyn

4.4/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

4

Atmosfera

4

Wynagrodzenie

4

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Nasza wypożyczalnia samochodów AHAW działa na rynku od 1992 roku oferując możliwość wypożyczenia samochodów wielu marek oraz luksusowych limuzyn z szoferem. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych. Znajdujemy się 150 metrów od dworca PKP, co stanowi duży atut i wygodę dla potencjalnych klientów. AHAW to firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantująca usługi najwyższej jakości. Pomagamy w znalezieniu idealnego samochodu zastępczego wsłuchując się dokładnie we wszystkie sugestie klienta. Jeśli samochód jest niezbędny do pracy, firma ubezpieczeniowa pokrywa koszty związane z wypożyczeniem samochodów. Na uroczyste okazje (śluby, studniówki) umożliwiamy wypożyczenie limuzyn wraz z szoferem. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które ukończyły 21 lat i posiadają ważne prawo jazdy. Dowód osobisty i/lub inny dokument potwierdzający tożsamość klienta są także niezbędne, aby wypożyczenie samochodu było możliwe. Wypożyczamy samochody na określony czas przed uprzednio wpłaconą kaucją. Klienci otrzymują od nas samochód całkowicie sprawny oraz zatankowany, dlatego też wymagane jest, aby zwrócić auto w nienaruszonym stanie oraz z odpowiednią ilością paliwa w baku. W swojej ofercie posiadamy auta znanych marek: Hyundai, Volkswagen, Suzuki, Renault, Lexus i wiele innych. Warunki korzystania z usług  ukończone 21 lat  posiadanie ważnego prawa jazdy, dowodu osobistego oraz innego dokumentu potwierdzającego tożsamość  przed wynajęciem samochodu należy zapłacić za zadeklarowany okres korzystania z pojazdu oraz uiścić kaucję, która jest zwracana, jeśli podczas użytkowania samochód nie uległ żadnym uszkodzeniom  w przypadku przedłużenia okresu najmu należy o tym bezzwłocznie poinformować wypożyczalnie  za uszkodzenia wewnętrzne lub zewnętrzne naliczane są kary potrącane z kaucji Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! „AHAW” Autohandel Plac Konstytucji 3-go Maja 4 (wjazd od Kościuszki 6, 150 m od Dworca głównego) 10-403 Olsztyn tel./fax.: (0-89) 542-41-85 kom: 0-601-61-48-70 kontakt@wynajemsamochodow.olsztyn.pl http://www.wynajemsamochodowolsztyn.pl

AHAW Autohandel (5)

~Dziki Dzik

2020-12-17 13:30:28

Adres IP:

*.*.*.3

Ocena neutralna, bo nie podstawili zamówionego samochodu o ustalonej porze. Wytłumaczyli, że pomyłka była spowodowana opóźnieniem w zwrocie od poprzedniego klienta. Samochód był do odebrania na następny dzień. Czysty, pachnący, zatankowany do pełna. Ceny konkurencyjne.

ocena

2
~Rafik

2020-11-26 16:38:45

Adres IP:

*.*.*.177

Praca z fajną ekipa bedzie zawsze przyjemna. Nie układam sobie kariery w wypożyczalni bo gdy skoncze studia będę pracował w swoim zawodzie. Niemniej jednak duzy uklon w strone pracodawcy. Pozdrawiam

ocena

5
~Fred

2020-07-22 11:33:44

Adres IP:

*.*.*.47

Bardzo dobra i warta polecenia wypożyczalnia samochodów. Wzorowy kontakt, samochody zatankowane i w bardzo dobrym stanie.

ocena

5
~Kondzio

2020-01-27 16:31:20

Adres IP:

*.*.*.232

Bardzo profesjonalna obsługa. Auto wypożyczane przeze mnie było w idealnym stanie. Bez ukrytych kosztów, dodatkowych opłat, pojazd czysty i zatankowany. Usługa ekspresowa, firma warta polecenia.

ocena

5
~Daniel

2019-12-21 13:23:43

Adres IP:

*.*.*.17

Polecam. Wypożyczalnia warta wyróżnienia i napisania o niej kilku słów. Samochody nowe i w bardzo dobrym stanie, zawsze czyste i zatankowane. Wybór pojazdów spory. Jest też oferta specjalna, czyli możliwość wynajęcia limuzyny wraz z szoferem. Dobre ceny, dobry kontakt.

ocena

5

Inne firmy

Catering Jarosław

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Klima Expert - Pompy Ciepła

Budziwojska 392A
35-317 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
JJ Studio Jerzy Jankowski


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Hotel Coloseum

Wspaniały hotel

QeenII

Średnia Ocena

5/5

Gasconcept Kurpinscy s.c.

Dostawa trochę się spóźniła, ale poza tym nie mam do czego się przyczepić. Jeden dzień-każdemu mogło się zdarzyć.

Leon

Średnia Ocena

4/5

The CarBar - catering i organizacja imprez

Efekt opadniętych szczęk twoich gości murowany. Super są te wasze samochody, a obsługa jedyna w swoim rodzaju.

~SkakANKA

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Usługi kamieniarskie Kowalczyk

Strobowska21
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
HiT Transport i Spedycja

28 Czerwca 1956r 390
61-441 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Technika Grzewcza Rafał Bereda

Warszawska 40
05-300 Mińsk Mazowiecki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?