Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Matejki 12,
35-105 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 8 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Nowoczesne biuro projektowe Oscar Dekoracje kieruje swoje usługi do wszystkich klientów, którzy chcą zadbać o estetykę oraz funkcjonalność swojego mieszkania lub miejsca pracy. Firma jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w regionie i współpracuje z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi.

W pracowni Oscar Dekoracje pracują najlepsi specjaliści, którzy dzięki fachowej wiedzy oraz doświadczeniu tworzą piękne oraz spersonalizowane projekty rozmaitych wnętrz. Cechą realizacji wykonanych przez Oscar Dekoracje jest łączenie funkcjonalności ze stylem oraz estetyką. W ramach projektowania wnętrz firma wykonuje plany rozmieszczenia ścian oraz dobiera kolorystykę, meble i dodatki. W ten sposób powstają spójne i niezwykle oryginalne wnętrza, w których po prostu chce się przebywać - projektowanie wnętrz Rzeszów.

Oscar Dekoracje wykonuje projekty zarówno wnętrz domów, jak i lokali usługowych, m.in restauracji, gabinetów medycznych i kosmetycznych cz y komercyjnych. Tutaj specjaliści tworzą aranżacje na podstawie opisu potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dla tych, którzy nie mogą skorzystać z bezpośredniej pomocy projektantów, przeznaczone są usługi w trybie online. Brak czasu, nadmiar obowiązków czy też zbyt duże odległości przestają być problemem. Dzięki możliwości konsultacji online firma jest w stanie wykonać każdy projekt bez konieczności osobistych spotkań z klientem.

W ofercie biura projektowego Oscar Dekoracje znajdują się także usługi związane z dekoratorstwem oraz tworzeniem kompozycji kwiatowych. Warto wiedzieć, że nawet niewielkie ozdoby oraz kompozycje kwiatowe mogą znacząco wyeksponować charakter wnętrza, bez konieczności dokonywania w nim wielkiej metamorfozy.

Oscar-Dekoracje zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę. Dzięki tak bogatej ofercie usług, firma od wielu lat uznawana jest za jedną z wiodących w branży. Sprawdź, jak piękne może być wnętrze!Projekty Oscar-Dekoracje oparte są o najnowsze, najbardziej aktualne trendy w zakresie aranżacji oraz projektowania wnętrz, dlatego firma wciąż cieszy się niesłabnącym uznaniem i popularnością. Każda realizacja to dla nich nowe wyzwanie, do którego podchodzą indywidualnie i biorą pod uwagę pomysły klienta - nawet te, które na pierwszy rzut oka wydają się wręcz niewykonalne. Firma w pełni oddaje się nawet najmniejszemu zleceniu, ze względu na zaangażowanie i pasję do tej pracy.

 

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba (8)

Michał

2020-07-11 08:09:24

Adres IP:

*.*.*.24

Polecam firmę Oscar za profesjonalne podejście do klienta. Projekt przedstawiony przez firmę został ze mną dobrze omówiony, przez co doszliśmy do idealnego, interesującego mnie wyglądu mojego wnętrza.

ocena

5
Aleksandra

2020-06-09 22:13:10

Adres IP:

*.*.*.56

Bardo dobra firma projektująca wnętrza na mapie Rzeszowa. Z pewnością poleciłabym tę firmę moim znajomym. Moje mieszkanie jest bardzo oryginalnie i stylowo zaprojektowane. Firma oferuje ciekawe pomysły i dbałość o każdy element. Widoczny jest tutaj, także profesjonalizm.

ocena

5
Monika

2020-04-02 09:18:51

Adres IP:

*.*.*.31

Super rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Oscar. Świetni projektanci sprawiają, że wnętrze zyskuje nowe życie. Tak też było w moim przypadku. Z chęcią poleciłabym tę pracownię każdemu, kto również nie ma pomysłu na swoje wnętrze.

ocena

5
Jadwiga

2020-02-15 16:06:46

Adres IP:

*.*.*.49

Moje mieszkanie zaprojektowane zostało przez firmę Oscar w bardzo estetyczny i praktyczny sposób. Interesował mnie taki efekt. Współpraca odbywała się na bardzo dobrym poziomie, a wszystkie moje uwagi zostały szybko uwzględniane.

ocena

5
Katarzyna

2020-01-18 20:11:48

Adres IP:

*.*.*.97

Bardzo dobra jakość obsługi klienta i kontakt. Efekt końcowy jest taki, jak sobie wymarzyłam. Fachowa pomoc w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Szczerze polecam!

ocena

5
leon

2019-06-01 09:00:59

Adres IP:

*.*.*.22

Nieszablonowa architektura, ciekawe pomysły i rozwiązania, dbałość o detale, profesjonalna obsługa. To moja ocena pracowni Oscar z dotychczasowej współpracy.

ocena

5
Gosia

2019-05-24 11:52:47

Adres IP:

*.*.*.146

Bardzo dobra pracownia. Zrobili dla mnie sporo trudnych projektów. Gorąco polecam Biuro projektowe oscar.

ocena

5
oscar klient

2019-05-01 20:59:00

Adres IP:

*.*.*.4

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm we współpracy z klientem.

ocena

5

Inne firmy

Salon mody ślubnej IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Bendiks Rzeszów - serwis alternatorów i rozruszników

Załęska 100
35-322 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
HASBORG producent maszyn do branży cukierniczej

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

CERTUS Nieruchomości

Czy polecasz pracę w CERTUS Nieruchomości? Jesteś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie? A może miałeś z tą firmą kiedyś styczność? Podziel...

Opinia o CERTUS Nieruchomości

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Jestem zadowolona, zwłaszcza że można pogodzić pracę ze szkołą i obowiązkami.

~Alicja

Średnia Ocena

5/5

The CarBar - catering i organizacja imprez

Efekt opadniętych szczęk twoich gości murowany. Super są te wasze samochody, a obsługa jedyna w swoim rodzaju.

~SkakANKA

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Usługi kamieniarskie Kowalczyk

Strobowska21
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

5/5
HiT Transport i Spedycja

28 Czerwca 1956r 390
61-441 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?