Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica

Arkuszowa 73,
01-934 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów to instytucja, która powstała w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z podejrzeniem onkologicznym lub rozpoznaniem nowotworem kompleksową opiekę. W centrum pracuje zespół wyszkolonych i uprawnionych lekarzy wraz z załogą medyczną, których podstawową celem jest zadbanie o komfort oraz bezpieczeństwo badanej osoby, dla którego porada onkologiczna może być stresującym epizodem, w którym konieczne jest wsparcie i odrobinę ludzkiej empatii . W klinice lekarze specjaliści stawiają na zaufanie, przez co szybciej mogą sprecyzować ocenę i przystąpić do proces leczenia. Badania profilaktyczne są bardzo ważne, ponieważ jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, jest duża szansa na jego skuteczne wyleczenie.

Zobacz inne katalogi Onkomedica:

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów - konsultacje dermatologiczne
Centrum Onkologii Warszawa - konsultacje dermatologiczne
Onkomedica Warszawa  


Specjaliści zatrudnieni w Onkomedica zapewniają chorym z diagnozą nowotworu opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą pacjent otrzyma na każdy etapie. W Onkomedica jest wariant wykonania diagnostyki niepokojących zmian oraz ich leczenie tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica przeprowadza także badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

Jak powstaje rak i dlaczego?
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów
Jak powinien odżywiać się pacjent onkologiczny?
Jakiego wsparcia potrzebuje pacjent onkologiczny?
Czy po chemioterapii zawsze wypadają włosy?


W Warszawskim Centrum Terapii Nowotworów istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, pracujących w najlepszych centrach onkologicznych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i jego sąsiedztwie. lekarze specjaliści oferują również możliwość rozpoznania oraz rozpoczęcia terapii w klinikach, w których pracują na co dzień. Zespół specjalistów w klinice został zbudowany ze wyjątkową skrupulatnością, tak aby, każdy z pacjentów otrzymał tutaj gruntowną pomoc w przypadku zdiagnozowania choroby onkologicznej. Pacjenci w Onkomedica mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w różnorodnych gałęźiach onkologii. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom Onkomedica poczucie bezpieczeństwa.

 

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to klinika, która ma zapewnić kompleksową opiekę osobom dorosłym cierpiącym na schorzenia onkologiczne. Co więcej, z usług kliniki mogą również skorzystać osoby dorosłe wymagające diagnostyki w kierunku chorób nowotworowych. W centrum onkologii Warszawa pracują wykwalifikowani specjaliści wszystkich dziedzin, którzy posiadają obszerną wiedzę na temat diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych oraz posiadają wysoką kulturę osobistą i przejawiają empatię względem swoich pacjentów, dzięki czemu cały proces jest dla pacjenta łatwiejszy i zdecydowanie bardziej stresujący. Pracujący w Onkomedica specjaliści zapewniają pacjentom poczucie bezpieczeństwa przy jednoczesnej jakości oferowanych im usług.

Konsultacje onkologiczne Warszawa odbywają się w jednym miejscu, dzięki czemu pacjent onkologiczny nie musi przemieszczać się od kliniki do kliniki, co mogłoby wywołać u niego dodatkowy stres. W Onkomedica pracują tacy specjaliści, jak: onkolodzy, chirurdzy onkologiczni, radiolodzy, urolodzy, dietetycy onkologiczni, psycholodzy, dermatologii oraz ginekolodzy, dzięki czemu każdy pacjent ma gwarancję kompleksowej opieki. Kadra Onkomedica składa się z doświadczonych specjalistów, którzy wykazują się dużą empatią wobec swoich pacjentów — przyjmują nie tylko w Onkomedica, ale również w swoich prywatnych gabinetach na terenie województwa mazowieckiego.

Na wizytę w Onkomedica można umówić się telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza dostępnego na stronie www, jak również osobiście w placówce, która zlokalizowana jest na ul. Arkuszowej 73 w Warszawie. Specjaliści w Onkomedica zajmują się wyłącznie diagnostyką oraz leczeniem schorzeń onkologicznych u pacjentów powyżej 18 roku życia. Placówka nie realizuje usług w ramach NFZ — wszystkie konsultacje i badania świadczone są komercyjnie. W klinice Onkomedica możliwe jest, aby na wizytach obecna była osoba towarzysząca, która gwarantuje choremu wsparcie, a jednocześnie zapamięta mnóstwo cennych informacji, które w przypływie stresu chory mógłby zapomnieć.

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica (6)

Waldek

2022-12-19 11:57:04

Adres IP:

*.*.*.62

Polecam lekarza Paweł Morawski z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa. Świetny specjalista, doskonałe podejście do pacjenta. Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa posiada kompleksową ofertę leczenia chorób nowotworowych, w oparciu o nowoczesne metody, polecam to miejsce.

ocena

5
Natalka

2022-05-13 13:54:55

Adres IP:

*.*.*.324

W klinice panuje miła i przyjemna atmosfera.

ocena

5
DariuszM

2022-04-12 10:20:23

Adres IP:

*.*.*.002

Dzień dobry, potrzebny dobry specjalista onkologii. Zna ktoś porządna klinikę onkologii w Warszawie?

ocena

5
DariuszM

2022-04-12 10:20:23

Adres IP:

*.*.*.002

Dzień dobry, potrzebny dobry specjalista onkologii. Zna ktoś porządna klinikę onkologii w Warszawie?

ocena

5
Ilona Wyżecka

2022-03-23 11:34:19

Adres IP:

*.*.*.109

Wizytę, konsultacje i jak i sam przebieg leczenia w klinice ocenia bardzo dobrze i polecam.

ocena

5
anna

2022-03-19 13:53:40

Adres IP:

*.*.*.32

Dzięki odpowiedniemu dobraniu leczenia, udało mi się zwalczyć chorobę, polecam.

ocena

5

Inne firmy

Domek Radawa

Radawa
37-523 Radawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Przychodnia REHAVITAE

Denkowska 45a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Zakład Reklamowy Rzeszów - Agencja Interaktywna & SEO

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Euro Call Center

realny system premiowy podstawa tez ok

~antek

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

Dobre miejsce na nocleg w trasie, hotel zlokalizowany niedaleko A4.

Darek

Średnia Ocena

5/5

Luxhome - Deweloper

Inwestycja goni inwestycje, a Marki Park to popisowa inwestycja Luxhome. Robi wrażenie jak mało która.

~Bożena

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Meblemix

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jarosław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Centrum Filmowe ATV GROUP

ul. Piotrkowska 68
90-105 Łódź

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Viva Magenta - kolor roku 2023

Viva Magenta - kolor roku 2023