Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica

Arkuszowa 73,
01-934 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów to instytucja, która powstała w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z podejrzeniem onkologicznym lub rozpoznaniem nowotworem kompleksową opiekę. W centrum pracuje zespół wyszkolonych i uprawnionych lekarzy wraz z załogą medyczną, których podstawową celem jest zadbanie o komfort oraz bezpieczeństwo badanej osoby, dla którego porada onkologiczna może być stresującym epizodem, w którym konieczne jest wsparcie i odrobinę ludzkiej empatii . W klinice lekarze specjaliści stawiają na zaufanie, przez co szybciej mogą sprecyzować ocenę i przystąpić do proces leczenia. Badania profilaktyczne są bardzo ważne, ponieważ jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, jest duża szansa na jego skuteczne wyleczenie.

Zobacz inne katalogi Onkomedica:

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów - konsultacje dermatologiczne
Centrum Onkologii Warszawa - konsultacje dermatologiczne
Onkomedica Warszawa  


Specjaliści zatrudnieni w Onkomedica zapewniają chorym z diagnozą nowotworu opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą pacjent otrzyma na każdy etapie. W Onkomedica jest wariant wykonania diagnostyki niepokojących zmian oraz ich leczenie tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica przeprowadza także badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

Jak powstaje rak i dlaczego?
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów
Jak powinien odżywiać się pacjent onkologiczny?
Jakiego wsparcia potrzebuje pacjent onkologiczny?
Czy po chemioterapii zawsze wypadają włosy?
Jakie są czynniki ryzyka wystąpienia choroby nowotworowej?
Otyłość jako czynnik ryzyka rozwoju chorób nowotworowych

 

 


W Warszawskim Centrum Terapii Nowotworów istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, pracujących w najlepszych centrach onkologicznych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i jego sąsiedztwie. lekarze specjaliści oferują również możliwość rozpoznania oraz rozpoczęcia terapii w klinikach, w których pracują na co dzień. Zespół specjalistów w klinice został zbudowany ze wyjątkową skrupulatnością, tak aby, każdy z pacjentów otrzymał tutaj gruntowną pomoc w przypadku zdiagnozowania choroby onkologicznej. Pacjenci w Onkomedica mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w różnorodnych gałęźiach onkologii. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom Onkomedica poczucie bezpieczeństwa.

 

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to klinika, która ma zapewnić kompleksową opiekę osobom dorosłym cierpiącym na schorzenia onkologiczne. Co więcej, z usług kliniki mogą również skorzystać osoby dorosłe wymagające diagnostyki w kierunku chorób nowotworowych. W centrum onkologii Warszawa pracują wykwalifikowani specjaliści wszystkich dziedzin, którzy posiadają obszerną wiedzę na temat diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych oraz posiadają wysoką kulturę osobistą i przejawiają empatię względem swoich pacjentów, dzięki czemu cały proces jest dla pacjenta łatwiejszy i zdecydowanie bardziej stresujący. Pracujący w Onkomedica specjaliści zapewniają pacjentom poczucie bezpieczeństwa przy jednoczesnej jakości oferowanych im usług.

Konsultacje onkologiczne Warszawa odbywają się w jednym miejscu, dzięki czemu pacjent onkologiczny nie musi przemieszczać się od kliniki do kliniki, co mogłoby wywołać u niego dodatkowy stres. W Onkomedica pracują tacy specjaliści, jak: onkolodzy, chirurdzy onkologiczni, radiolodzy, urolodzy, dietetycy onkologiczni, psycholodzy, dermatologii oraz ginekolodzy, dzięki czemu każdy pacjent ma gwarancję kompleksowej opieki. Kadra Onkomedica składa się z doświadczonych specjalistów, którzy wykazują się dużą empatią wobec swoich pacjentów — przyjmują nie tylko w Onkomedica, ale również w swoich prywatnych gabinetach na terenie województwa mazowieckiego.

Na wizytę w Onkomedica można umówić się telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza dostępnego na stronie www, jak również osobiście w placówce, która zlokalizowana jest na ul. Arkuszowej 73 w Warszawie. Specjaliści w Onkomedica zajmują się wyłącznie diagnostyką oraz leczeniem schorzeń onkologicznych u pacjentów powyżej 18 roku życia. Placówka nie realizuje usług w ramach NFZ — wszystkie konsultacje i badania świadczone są komercyjnie. W klinice Onkomedica możliwe jest, aby na wizytach obecna była osoba towarzysząca, która gwarantuje choremu wsparcie, a jednocześnie zapamięta mnóstwo cennych informacji, które w przypływie stresu chory mógłby zapomnieć.

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica (6)

Waldek

2022-12-19 11:57:04

Adres IP:

*.*.*.62

Polecam lekarza Paweł Morawski z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa. Świetny specjalista, doskonałe podejście do pacjenta. Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa posiada kompleksową ofertę leczenia chorób nowotworowych, w oparciu o nowoczesne metody, polecam to miejsce.

ocena

5
Natalka

2022-05-13 13:54:55

Adres IP:

*.*.*.324

W klinice panuje miła i przyjemna atmosfera.

ocena

5
DariuszM

2022-04-12 10:20:23

Adres IP:

*.*.*.002

Dzień dobry, potrzebny dobry specjalista onkologii. Zna ktoś porządna klinikę onkologii w Warszawie?

ocena

5
DariuszM

2022-04-12 10:20:23

Adres IP:

*.*.*.002

Dzień dobry, potrzebny dobry specjalista onkologii. Zna ktoś porządna klinikę onkologii w Warszawie?

ocena

5
Ilona Wyżecka

2022-03-23 11:34:19

Adres IP:

*.*.*.109

Wizytę, konsultacje i jak i sam przebieg leczenia w klinice ocenia bardzo dobrze i polecam.

ocena

5
anna

2022-03-19 13:53:40

Adres IP:

*.*.*.32

Dzięki odpowiedniemu dobraniu leczenia, udało mi się zwalczyć chorobę, polecam.

ocena

5

Inne firmy

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Casus, Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych S.C.

Kopernika 30/506
00-336 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Orlen stacja paliw

ul. Romana Sanguszki 2
00-222 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Serwis elektronarzędzi MIKRON

Nie raz korzystałem już z części zamiennych Mikron i mogę polecić.

Karol

Średnia Ocena

5/5

Salon mody ślubnej IMPRESJA

Z chęcią polecam ten salon. Impresja sprawiła, że znalazłam suknię, o jakiej marzyłam! Wyglądałam wyjątkowo w dniu mojego ślubu.

Gosia

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

no no praca super :)

~Patka

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Orlen stacja paliw

ul. Lazurowa 40
01-315 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Orlen stacja paliw

Aleja 3 Maja 1A
00-411 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek