DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - może zaproponować zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom zróżnicowane pakiety do wyboru . Różnią się pomiędzy sobą wartością raz na miesiąc rozliczanej opłaty oraz ilością megabitów pobierania oraz wysyłania . Internet światłowodowy w województwie podkarpackim od dostawcy DATA-COM jest oferowany w czterech możliwościach do wyboru, dzięki temu każdy klient natrafi na odpowiednią dla swoich potrzeb czy też swojego przedsiębiorstwa ofertę . Kwota pakietu mini aktualnie wynosi tylko prawie 30 zł/mc, najbardziej rozbudowany (w aktualnej kwocie 150 zł opłacanej co miesiąc) uznaje się jako świetne wyjście dla rzeszowskich firm oraz osób prywatnych mających niemałe zapotrzebowanie czy też po prostu nieuznających kompromisów.

Internet radiowy na terenie Rzeszowa i okolic też występuje w rozmaitych odsłonach, których cena wynosi pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych wnoszonych raz na miesiąc. Dostawca Internetu świadczący swoje usługi na terenie Rzeszowa i okolic może zaproponować bogatą ofertę dla mieszkań, domów oraz biznesów. Oceny dostępne w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę stanowią dowód dla wysokich standardów usług podkarpackiego dostawcy Internetu DATA-COM i prawidłowo działającego oferowanego przez niego Internetu na terenie Rzeszowa i okolic.

Baza artykułów dla innych serwisów online:


Operator internetowy Data Com udostępnia swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie od ponad prawie 18 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego na terenie Rzeszowa i okolic, przez co klient może czerpać przyjemność podczas korzystania z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu.

Serwisy internetowe dla Operator internetowy DATA-COM Internet:

 

 


Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" dostępna jest bez konieczności użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję danych. Data-Com jest dystrybutorem Internetu Rzeszów, który proponuje także serwisowanie sieci. Pomoc techniczna zajmuje się naprawą usterek, oraz wykonywaniem przeglądów i uaktualnień.

Profesjonalny dostawca Internetu Data Com oferuje swoje usługi dla firm i domów jak też instytucjom znajdującym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Firma zajmuje się bowiem nie tylko w udostępnianiu dostępu do Internetu oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek. Dodatkowo firmy i instytucje mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, wykorzystanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów (2)

Arek

2023-10-06 12:55:09

Adres IP:

*.*.*.140

Doskonały wybór dla potrzebujących szybkiego internetu.

ocena

5
Dominik

2023-07-31 12:59:32

Adres IP:

*.*.*.42

Dzięki DATA-COM mam dostęp do superszybkiego Internetu światłowodowego, który zrewolucjonizował moje korzystanie z sieci. Polecam!

ocena

5

Inne firmy

dar kom

krakowska
39-200 Debica

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
PERSONNEL INTERNATIONAL BPO SP. Z O. O.

ul. Zwycięstwa 52A,
44-100 Gliwice

Średnia Ocena

5/5
IMESO - Urządzenia do dermatologii

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Ośrodek szkoleniowy KONTIMEX

Kontimex to ośrodek szkoleniowy, który dba o swoich uczestników. Szkolenia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, a wykładowcy zawsze...

~Malawian

Średnia Ocena

5/5

DISAN - armatura sanitarna i grzewcza.

Polecam, super sklep.

~Boguś

Średnia Ocena

5/5

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Polecam maszynę Triomax Premium.

Paulina

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Abdul Pulley

52 Anderson Street
D fjj Nvjx Woody Point

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Espalt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rynek główny 28
31-010 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek