DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - może zaproponować zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom zróżnicowane pakiety do wyboru . Różnią się pomiędzy sobą wartością raz na miesiąc rozliczanej opłaty oraz ilością megabitów pobierania oraz wysyłania . Internet światłowodowy w województwie podkarpackim od dostawcy DATA-COM jest oferowany w czterech możliwościach do wyboru, dzięki temu każdy klient natrafi na odpowiednią dla swoich potrzeb czy też swojego przedsiębiorstwa ofertę . Kwota pakietu mini aktualnie wynosi tylko prawie 30 zł/mc, najbardziej rozbudowany (w aktualnej kwocie 150 zł opłacanej co miesiąc) uznaje się jako świetne wyjście dla rzeszowskich firm oraz osób prywatnych mających niemałe zapotrzebowanie czy też po prostu nieuznających kompromisów.

Internet radiowy na terenie Rzeszowa i okolic też występuje w rozmaitych odsłonach, których cena wynosi pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych wnoszonych raz na miesiąc. Dostawca Internetu świadczący swoje usługi na terenie Rzeszowa i okolic może zaproponować bogatą ofertę dla mieszkań, domów oraz biznesów. Oceny dostępne w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę stanowią dowód dla wysokich standardów usług podkarpackiego dostawcy Internetu DATA-COM i prawidłowo działającego oferowanego przez niego Internetu na terenie Rzeszowa i okolic.

Baza artykułów dla innych serwisów online:


Operator internetowy Data Com udostępnia swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie od ponad prawie 18 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego na terenie Rzeszowa i okolic, przez co klient może czerpać przyjemność podczas korzystania z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu.

Serwisy internetowe dla Operator internetowy DATA-COM Internet:

 

 


Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" dostępna jest bez konieczności użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję danych. Data-Com jest dystrybutorem Internetu Rzeszów, który proponuje także serwisowanie sieci. Pomoc techniczna zajmuje się naprawą usterek, oraz wykonywaniem przeglądów i uaktualnień.

Profesjonalny dostawca Internetu Data Com oferuje swoje usługi dla firm i domów jak też instytucjom znajdującym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Firma zajmuje się bowiem nie tylko w udostępnianiu dostępu do Internetu oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek. Dodatkowo firmy i instytucje mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, wykorzystanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów (2)

Arek

2023-10-06 12:55:09

Adres IP:

*.*.*.140

Doskonały wybór dla potrzebujących szybkiego internetu.

ocena

5
Dominik

2023-07-31 12:59:32

Adres IP:

*.*.*.42

Dzięki DATA-COM mam dostęp do superszybkiego Internetu światłowodowego, który zrewolucjonizował moje korzystanie z sieci. Polecam!

ocena

5

Inne firmy

Strony Produktowe


Średnia Ocena

5/5
AHAW Autohandel

Plac Konstytucji 3-go Maja 4
10-403 Olsztyn

Średnia Ocena

4.8/5
PoppyMakkiSun Polska

Trzciana 73A
36-071 Trzciana

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Ped-Bruk

PED-BRUK wykonywał dla nas roboty ziemne i brukarskie na terenie naszej posesji. Ich podejście do pracy, od projektu po wykonanie, było...

~Ramsik

Średnia Ocena

5/5

Comfortbe-Softbe

Dobra jakość łóżek i materacy za niwewygórowaną cenę. Łóżko użytkowane intensywnie (skakanie) przez 8-latka dalej wygląda i sprawuje się...

~Ewelina

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

jak najbardziej polecam :) jest przyjemnie i miło :)

~Gocha

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Split Technology Sp. z o.o.

Sportowa 6/59
35-111 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Pizzeria włoska

kolejowa 22
32250 charsznica

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Worki papierowe CERPLAST

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Porady dotyczące sadzenia roślin na cmentarzach.

Porady dotyczące sadzenia roślin na cmentarzach.

Odzyskiwanie zapomnianych grobów: poradnik krok po kroku

Odzyskiwanie zapomnianych grobów: poradnik krok po kroku

Tradycje pielęgnacji grobów w różnych kulturach

Tradycje pielęgnacji grobów w różnych kulturach