DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - może zaproponować zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom zróżnicowane pakiety do wyboru . Różnią się pomiędzy sobą wartością raz na miesiąc rozliczanej opłaty oraz ilością megabitów pobierania oraz wysyłania . Internet światłowodowy w województwie podkarpackim od dostawcy DATA-COM jest oferowany w czterech możliwościach do wyboru, dzięki temu każdy klient natrafi na odpowiednią dla swoich potrzeb czy też swojego przedsiębiorstwa ofertę . Kwota pakietu mini aktualnie wynosi tylko prawie 30 zł/mc, najbardziej rozbudowany (w aktualnej kwocie 150 zł opłacanej co miesiąc) uznaje się jako świetne wyjście dla rzeszowskich firm oraz osób prywatnych mających niemałe zapotrzebowanie czy też po prostu nieuznających kompromisów.

Internet radiowy na terenie Rzeszowa i okolic też występuje w rozmaitych odsłonach, których cena wynosi pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych wnoszonych raz na miesiąc. Dostawca Internetu świadczący swoje usługi na terenie Rzeszowa i okolic może zaproponować bogatą ofertę dla mieszkań, domów oraz biznesów. Oceny dostępne w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę stanowią dowód dla wysokich standardów usług podkarpackiego dostawcy Internetu DATA-COM i prawidłowo działającego oferowanego przez niego Internetu na terenie Rzeszowa i okolic.

Baza artykułów dla innych serwisów online:


Operator internetowy Data Com udostępnia swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie od ponad prawie 18 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego na terenie Rzeszowa i okolic, przez co klient może czerpać przyjemność podczas korzystania z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu.

Serwisy internetowe dla Operator internetowy DATA-COM Internet:

Data Com Rzeszów
Światłowód Rzeszów DATA Com
Światłowód Rzeszów DATA Com


Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" dostępna jest bez konieczności użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję danych. Data-Com jest dystrybutorem Internetu Rzeszów, który proponuje także serwisowanie sieci. Pomoc techniczna zajmuje się naprawą usterek, oraz wykonywaniem przeglądów i uaktualnień.

Profesjonalny dostawca Internetu Data Com oferuje swoje usługi dla firm i domów jak też instytucjom znajdującym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Firma zajmuje się bowiem nie tylko w udostępnianiu dostępu do Internetu oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek. Dodatkowo firmy i instytucje mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, wykorzystanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów (0)

Inne firmy

Jeremias Systemy Kominowe

ul. Kokoszki 6
62-200 Gniezno

Średnia Ocena

4/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Salon mody ślubnej IMPRESJA

Z chęcią polecam ten salon. Impresja sprawiła, że znalazłam suknię, o jakiej marzyłam! Wyglądałam wyjątkowo w dniu mojego ślubu.

Gosia

Średnia Ocena

5/5

Casus, Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych S.C.

Polecam w 100%. Mnie pomogli, a wcześniej ubezpieczyciel chciał mi wypłacić 40% z tego, co dostałam z pomocą Casus.

~Anka

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Praca lekka i łatwa. Polecam

~obcy

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Whiteberg Adwokat Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
NOWMAR

Słowackiego 31A
32-540 Trzebinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meblemix

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jarosław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Tanie drukowanie z zamiennikami tuszów i tonerów do drukarek

Tanie drukowanie z zamiennikami tuszów i tonerów do drukarek

Produkcja różnych rodzajów ciastek nadziewanych

Produkcja różnych rodzajów ciastek nadziewanych

Organizacja Komunii Świętej - w domu czy w lokalu?

Organizacja Komunii Świętej - w domu czy w lokalu?