JJ Studio Jerzy Jankowski

Warszawa

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Jerzy Jankowski nagrywa teksty lektorskie do różnego rodzaju zastosowań. Oferuje przygotowanie nagrań na potrzeby filmu, radia i telewizji. Komponuje także muzykę, którą można wykorzystać w reklamach lub prezentacjach. Realizuje usługi w sposób profesjonalny i podchodzi do każdego zlecania w sposób indywidualny. Wynika to nie tylko z doskonalonych przez wiele lat umiejętności, ale przede wszystkim pasji, jaką jest dla Jerzego Jankowskiego jego praca.

Jego głos jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Potrafi dostosować go odpowiednio, w zależności od tego czy nagrywa teksty lektorskie dla filmu, czy dla reklamy. Dzięki temu za każdym razem potrafi zainteresować słuchaczy.
Jerzy Jankowski dysponuje nie tylko dużymi umiejętnościami w pracy głosem i talentem, ale także bogatym doświadczeniem. Rozpoczął działalność lektorską w radiu akademickim, a następnie poszerzał swój warsztat w wielu profesjonalnych stacjach radiowych. Podczas swojej wieloletniej działalności nagrywał między inny dla jednych z największych kanałów telewizyjnych w Polsce - Polsatu i TVN-u. Prowadził również audycje w RMF FM oraz wielu lokalnych stacjach w kraju.
W jego portfolio znajduje się tysiące reklam, prezentacji, szkoleń i zapowiedzi telefonicznych. Wśród marek, z którymi współpracował Jerzy Jankowski znajdują się również takie marki jak Persil, Orion, Honda, czy BMW. Słuchacze mogą kojarzyć lektora także z wielu reportaży, między innymi Wojciecha Szumowskiego, który pokazany został w programie Superwizjer.
Obecnie jest współwłaścicielem RPM Studio - banku głosów działającego w Tarnowie i w Warszawie. W wolnych chwilach zajmuje komponowaniem piosenek, które znajdą się na jego płycie. Klienci mogą uczestniczyć zdalnie lub osobiście w sesjach nagraniowych, jeśli wyrażą taką potrzebę.

JJ Studio Jerzy Jankowski (0)

Inne firmy

Casus, Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych S.C.

Kopernika 30/506
00-336 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Domek Radawa

Radawa
37-523 Radawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Flodental

Wojska Polskiego 18
05-091 Ząbki

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Polecam firmę Oscar za profesjonalne podejście do klienta. Projekt przedstawiony przez firmę został ze mną dobrze omówiony, przez co...

Michał

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

tylko i wyłącznie Euro Call Center

~karolina

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Najlepsze Call Center!! polecam każdemu!

~Sandra

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Usługi kamieniarskie Kowalczyk

Strobowska21
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

5/5
HiT Transport i Spedycja

28 Czerwca 1956r 390
61-441 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?