Kanet Meble Rzeszów

Rudna Wielka 62A,
36-054 Mrowla

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Kanet Meble Krzysztof Kula to firma z siedzibą w Mrowli Koło Rzeszowa, zajmująca się produkcją mebli na wymiar i na indywidualne zamówienie klienta. Firma ta specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar, ale wykonuje także meble do sypialni, jadalni oraz meble biurowe. Dodatkowo w ramach swojej działalności Kanet Meble oferuje krzesła, szafy, stoły, a także inne meble na indywidualne zamówienie. Kanet Meble działa na terenie Rzeszowa i w jego najbliższych okolicach. Oprócz produkcji i sprzedaży mebli firma ta oferuje swoim klientom także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich mebli, oraz ich stosownego ustawienia w danym pomieszczeniu. Dodatkowo firma ta oferuje swoim klientom współpracę z projektantami wnętrz, którzy podsuwają innowacyjne rozwiązania i najlepsze pomysły w kwestii aranżacji wnętrz. To, że firma swoje meble produkuje biorąc pod uwagę indywidualne preferencje i oczekiwania klienta pozwala przygotować produkt, który nie tylko będzie dobrze prezentował się w danym wnętrzu, ale także będzie unikatowy i o niepowtarzalnym charakterze. Kanet Meble łączy duże doświadczenie z sumiennością i starannością wykonania. Dodatkowo wszystkie meble są wykonane z najlepszych materiałów, to gwarantuje nie tylko elegancki wygląd danego produktu, ale także jego wytrzymałość i solidność a to z kolei sprawia, że meble tej firmy będą służyły przez lata. Najwyższa jakość i elegancki styl mebli oferowanych przez tę firmę zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Kanet Meble Rzeszów (2)

Alibabka

2020-02-23 12:40:56

Adres IP:

*.*.*.31

Od początku wszystko fajnie się układało, i z projektantem który został polecony i przy wyborze materiałów później a monterzy to już totalna profeska. Meble sprawują się doskonale.

ocena

5
Karol

2020-01-25 06:57:12

Adres IP:

*.*.*.65

Kanet Meble to doświadczeni ludzie. Projekt który dla mnie zrobili odrazu mi się spodobał a reszta później to już z górki.

ocena

5

Inne firmy

SERV4B

Ułanów
35-308 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Flodental

Wojska Polskiego 18
05-091 Ząbki

Średnia Ocena

4.9/5
IMESO - Urządzenia do dermatologii

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Euro Call Center

Polecam gorąco :)

~Patka

Średnia Ocena

5/5

PBiOT Fronton Sp. z o.o.

Świetne mieszkania w naprawdę przystępnych jak na Kraków, cenach.

~Sajgonka

Średnia Ocena

5/5

Flodental

Dobra opieka stomatologiczna i wszystko w jednym miejscu. Nie trzeba jeździć do dwóch gabinetów żeby leczyć się ortodontycznie i...

~Poziomka

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Freya Sainthill

30 East Street
Piam c Mareham On The Hill

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble ELTAP

Mroczeń 203
63-604 Baranów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Lobby hotelowe, co to jest?

Lobby hotelowe, co to jest?

Toner czy tusz, co będzie lepsze w drukarce?

Toner czy tusz, co będzie lepsze w drukarce?