LEMAR tunele ogrodnicze

Al. Gen. L.Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Firma Zakład Tworzyw Sztucznych LEMAR funkcjonuje w branży tworzyw sztucznych przeszło 40 lat.  Przedsiębiorstwo wytwarza wysokiej jakości produktów wykonanych z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury oraz kształtki drenarskie i kanalizacyjne. LEMAR Polski Producent Tuneli Ogrodowych przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Systematycznie udoskonala proces produkcji, aby podołać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie produkty w ofercie są wykonane według najwyższych standardów i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Wykorzystanie ich jest bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent   posiada świadomość konieczności ochrony środowiska naturalnego. Odpady produkcyjne są ponownie przetwarzane oraz wykorzystywane i służą do wykonywania solidnych tuneli foliowych. Użytkowanie produktów firmy  tunelefoliowe.pl   daje doskonałe predyspozycje do uprawy warzyw oraz owoców.

Odwiedź pozostałe internetowe wizytówki Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent:


Wszystkie części tuneli foliowych produkowane są w Polsce. Posiadają gwarancję producenta a także dostęp do akcesoriów i części zamiennych. Dzięki temu w sytuacji defektu można bez problemu zreperować produkt bez przymusu wymiany go na nowy. Konstrukcja ogrodowego tunelu foliowego stworzony jest z pełnowartościowego polichlorku winylu i nie ulega korozji. Konstrukcja tuneli PVC zrobiona jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz kształtek Wszystkie elementy są produkowane przez firmę w Rzeszowie. W przypadku zakupu tunelu foliowego na stronie www.tunelefoliowe.pl wysyłka towarów jest darmowa. Każdy z zakupionych tuneli foliowych posiada prostą i czytelną instrukcję obsługi. Produkty firmy  Tunele Foliowe   znajdą w intrenecie na stronie http://www.tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych grupy PSB Mrówka.

Baza artykułów z zewnętrznych serwisów www:


Lemar to założone w 1980 roku przedsiębiorstwo, którego specjalnością jest produkcja nowoczesnych i solidnych tuneli foliowych, folii stosowanych w ogrodnictwie, rur, a także kształtek kanalizacyjnych i drenarskich wykonanych z PCV. Ponadto, firma proponuje swoim klientom także taśmy klejące, pergole oraz produkty przeznaczone do zagospodarowania wody deszczowej. Każdy z wymienionych wyrobów posiada niezbędne certyfikaty jakości.

Dzięki temu w ręce klientów trafiają tylko najlepsze produkty, które zapewnią odpowiednie zabezpieczenie roślin. Tunele foliowe oferowane przez markę Lemar to wysokogatunkowe wyroby i wielu rozmiarach i kształtach. Ich zadaniem jest ochrona roślin przed wpływem niskich bądź wysokich temperatur, śniegu, deszczu, gradu oraz porywistego wiatru. Po zastosowaniu tuneli zbiory nastąpią szybciej, a plony będą znacznie bogatsze.Ponadto, produkty te dają możliwość hodowli roślin, które nie mogłyby być hodowane w naturalnym środowisku. Tunele są łatwe i montażu i demontażu oraz przychodzą w komplecie z czytelną instrukcją instalacji.


Na klientów firmy Lemar czeka także bogaty wybór specjalistycznych folii ogrodniczych. Są do wytrzymałe, czterosezonowe folie przeznaczone do pokrywania tuneli wykonanych z rurek PCV. Folie proponowane przed markę składają się z aż trzech warstw - dwóch zapewniających elastyczność i wytrzymałość oraz jednej o właściwościach termoizolacyjnych. Lemar tworzy także solidne rury tunelowe z PCV. Dzięki nim klient może samodzielnie złożyć szkielet tunelu o dowolnym rozmiarze. W ofercie producenta nie brak także odpowiednich kształtek tunelowych. To elementy wspierające konstrukcję każdego tunelu, niezbędne do wzmocnienia stabilności szkieletu. Te i pozostałe produkty marki Lemar to świetnej jakości elementy wyposażenia ogrodowego, których montażu dokonasz całkowicie samodzielnie. Wyroby te są solidne, trwałe i posłużą Ci przez naprawdę długi czas.

 

Wszystkich zainteresowanych produktami firmy LEMAR Tunele Foliowe zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Przez 40 lat doświadczenia firma nieustannie doskonaliła swoje wyroby dzięki czemu może pochwalić się dużym uznaniem wśród szerokiego grona zadowolonych klientów.

 

LEMAR tunele ogrodnicze (0)

Inne firmy

Louvenia Westfall

45 Rue Roussy
98800 Noumea

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Zakład Kamieniarski Piotr Socha

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klima Expert - Pompy Ciepła

Budziwojska 392A
35-317 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Polecam maszyny cukiernicze od firmy Hasborg, bardzo dobra jakość.

Weronika

Średnia Ocena

5/5

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Najlepsze maszyny cukiernicze na rynku.

Maria

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Jadopiero jutro ide na rozmowe

~Czarek

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Wydział Komunikacji Poznań

Gronowa 22a
61-655 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Michał michałowski

Winklera 27a
60-246 Poznań

Średnia Ocena

1/5
Stacja Paliw ORLEN LATOSZYN

Latoszyn
39-200 Latoszyn

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek