M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Kancelaria Adwokacka M. Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu specjalizująca się w prawie od wielu lat która posiada biuro w Rzeszowie ul. MOCHNACKIEGO 25/3 na I piętrze w biurowcu z miejscami parkingowymi. Zajmuje się pomocą prawną oraz w pełni kompleksowymi usługami adwokackimi z wielu dziedzin. Adwokacka kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu szczególnie specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie budowlanym. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jest w stanie pomagać wielu klientom oferując wielowymiarowe porady albo reprezentować interesy klientów.

Może Cię zainteresują pozostałe internetowe katalogi Adwokat Rzeszów dla Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k:


Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy Rzeszów oferuje swoje usługi na terenie całej Polski. Zaangażowany skład Prawników oraz Aplikantów w każdej gałęzi prawa umożliwia prowadzenie spraw klientów na odległość. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria Małgorzata Wojciechowska z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz doskonale reprezentuje klienta na sali rozpraw. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego prawnika to zgłoś sie do  Kancelaria prawnicza M. Wojciechowska i wspólnicy Rzeszów.

Przyjęte standardy, które obowiązują w Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy w Rzeszowie są stale podnoszone, ma to na celu oferowanie usług oraz indywidualne wykonywanie usług, z których klient w pełni będzie zadowolony. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na naszym serwisie online https://kancelaria-rzeszow.com.pl/

 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. - Prawnik Rzeszów działa na rynku prawniczym od 1994 roku. Kancelaria specjalizuje się w doradztwie i świadczeniu usług z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, budowlanego oraz prawa nieruchomości. W skład firmy wchodzi kilkunastoosobowy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia starają się znaleźć rozwiązanie nawet najtrudniejszej sytuacji. Kancelaria ta gwarantuje poufność i dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej ze spraw. M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. zajmuje się także przeprowadzaniem negocjacji i mediacji.

 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. to funkcjonująca na rynku prawniczym od 1994 roku kancelaria, w której zatrudnieni są świetnie wykwalifikowani adwokaci i radcy prawni. W obecnej postaci firma działa od 2012 roku. 

Kancelaria łączy w swojej pracy wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę oraz kreatywność w działaniach. Dzięki temu nawet najtrudniejsze sprawy i dylematy prawne nie stanowią przeszkody. Kancelaria oferuje usługi wykonywane przez wspólników, którzy korzystają z pomocy grupy świetnie przygotowanych prawników, aplikantów czy asystentów. Do dyspozycji mają oni także wsparcie współpracujących z kancelarią ekspertów z branży podatkowej i budowlanej.

Zakres usług proponowanych przez kancelarię M. Wojciechowska i Wspólnicy jest sumą wiedzy i doświadczeń zebranych w trakcie pracy nad najbardziej skomplikowanymi sprawami, przy negocjacjach, rozmowach i procesach sądowych. Pracownicy kancelarii do każdego klienta podchodzą indywidualnie, co jest możliwe dzięki skutecznym standardom postępowania, które są poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Do specjalizacji, w ramach których kancelaria oferuje swoje usługi, należą m. in.: prawo pracy, prawo rodzinne,m prawo cywilne, windykacja wierzytelności czy ubezpieczeni i odszkodowania. 

Istniejąca od 1994 roku kancelaria to miejsce o ugruntowanej pozycji na rynku firm świadczących usługi prawne. Określeniami, które idealnie opisują działalność są: profesjonalizm, nowoczesność i dyskrecja. Świetnie wykwalifikowani pracownicy kancelarii M. Wojciechowska i Wspólnicy nie boją się wyzwań, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo w kwestii oferowanych przez siebie usług.

 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza (3)

Kancelaria Rzeszów

2020-09-01 09:13:47

Adres IP:

*.*.*.98

Kancelaria prawnicza M. Wojciechowska i Wspólnicy zapewnia pełną obsługę prawną, zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów od lat działających w branży. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę. A także dyskrecja, zachowanie tajemnicy adwokackiej i szacunek. Zajmujemy się poradnictwem prawnym i konsultacjami, sporządzaniem opinii prawnych, analizowaniem umów i innych dokumentów, sporządzaniem pism (umów, pozwów, pism urzędowych, procesowych, wniosków, podań, wezwań, odwołań), uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach oraz prezentujemy klientów przed sądami i organami administracji.

ocena

5
Zofia

2020-04-17 07:41:03

Adres IP:

*.*.*.57

W kancelarii pracuje grupa prawników specjalizująca się w szerokim zakresie prawa,to ludzie z wieloletnim doświadczeniem które widać we współpracy.

ocena

5
Artur

2019-04-06 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza pomogła mi rozwiązać bardzo trudną sprawę dotyczącą spatku po rodzicach. Z całym sercem polecam M.Wojciechowską.

ocena

5

Inne firmy

Klima Expert - Pompy Ciepła

Budziwojska 392A
35-317 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Euro Call Center

Kapucyńska
20-209 Lublin

Średnia Ocena

4.8/5
Imprezy firmowe Rzeszów Siedlisko Janczar

Pstągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Luxhome - Deweloper

Dobra i bezstresowa atmosfera w pracy, stabilne warunki zatrudnienia, umowa od pierwszego dnia oraz pełne wyposażenie. Polecam.

~Gąsior Franek

Średnia Ocena

5/5

Krzysztof Kowalczyk - Nagrobki, Kamieniarstwo

Fachowo i terminowo wykonany nagrobek.

~Temida

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

polecam

~Gocha

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Wydział Komunikacji Poznań

Gronowa 22a
61-655 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Michał michałowski

Winklera 27a
60-246 Poznań

Średnia Ocena

1/5
Stacja Paliw ORLEN LATOSZYN

Latoszyn
39-200 Latoszyn

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek