M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Kancelaria Adwokacka M. Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu specjalizująca się w prawie od wielu lat która posiada biuro w Rzeszowie ul. MOCHNACKIEGO 25/3 na I piętrze w biurowcu z miejscami parkingowymi. Zajmuje się pomocą prawną oraz w pełni kompleksowymi usługami adwokackimi z wielu dziedzin. Adwokacka kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu szczególnie specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie budowlanym. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jest w stanie pomagać wielu klientom oferując wielowymiarowe porady albo reprezentować interesy klientów.

Może Cię zainteresują pozostałe internetowe katalogi Adwokat Rzeszów dla Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k:


Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy Rzeszów oferuje swoje usługi na terenie całej Polski. Zaangażowany skład Prawników oraz Aplikantów w każdej gałęzi prawa umożliwia prowadzenie spraw klientów na odległość. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria Małgorzata Wojciechowska z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz doskonale reprezentuje klienta na sali rozpraw. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego prawnika to zgłoś sie do  Kancelaria prawnicza M. Wojciechowska i wspólnicy Rzeszów.

Przyjęte standardy, które obowiązują w Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy w Rzeszowie są stale podnoszone, ma to na celu oferowanie usług oraz indywidualne wykonywanie usług, z których klient w pełni będzie zadowolony. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na naszym serwisie online https://kancelaria-rzeszow.com.pl/

 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. - Prawnik Rzeszów działa na rynku prawniczym od 1994 roku. Kancelaria specjalizuje się w doradztwie i świadczeniu usług z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, budowlanego oraz prawa nieruchomości. W skład firmy wchodzi kilkunastoosobowy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia starają się znaleźć rozwiązanie nawet najtrudniejszej sytuacji. Kancelaria ta gwarantuje poufność i dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej ze spraw. M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. zajmuje się także przeprowadzaniem negocjacji i mediacji.

 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. to funkcjonująca na rynku prawniczym od 1994 roku kancelaria, w której zatrudnieni są świetnie wykwalifikowani adwokaci i radcy prawni. W obecnej postaci firma działa od 2012 roku. 

Kancelaria łączy w swojej pracy wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę oraz kreatywność w działaniach. Dzięki temu nawet najtrudniejsze sprawy i dylematy prawne nie stanowią przeszkody. Kancelaria oferuje usługi wykonywane przez wspólników, którzy korzystają z pomocy grupy świetnie przygotowanych prawników, aplikantów czy asystentów. Do dyspozycji mają oni także wsparcie współpracujących z kancelarią ekspertów z branży podatkowej i budowlanej.

Zakres usług proponowanych przez kancelarię M. Wojciechowska i Wspólnicy jest sumą wiedzy i doświadczeń zebranych w trakcie pracy nad najbardziej skomplikowanymi sprawami, przy negocjacjach, rozmowach i procesach sądowych. Pracownicy kancelarii do każdego klienta podchodzą indywidualnie, co jest możliwe dzięki skutecznym standardom postępowania, które są poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Do specjalizacji, w ramach których kancelaria oferuje swoje usługi, należą m. in.: prawo pracy, prawo rodzinne,m prawo cywilne, windykacja wierzytelności czy ubezpieczeni i odszkodowania. 

Istniejąca od 1994 roku kancelaria to miejsce o ugruntowanej pozycji na rynku firm świadczących usługi prawne. Określeniami, które idealnie opisują działalność są: profesjonalizm, nowoczesność i dyskrecja. Świetnie wykwalifikowani pracownicy kancelarii M. Wojciechowska i Wspólnicy nie boją się wyzwań, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo w kwestii oferowanych przez siebie usług.

 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza (3)

Kancelaria Rzeszów

2020-09-01 09:13:47

Adres IP:

*.*.*.98

Kancelaria prawnicza M. Wojciechowska i Wspólnicy zapewnia pełną obsługę prawną, zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów od lat działających w branży. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę. A także dyskrecja, zachowanie tajemnicy adwokackiej i szacunek. Zajmujemy się poradnictwem prawnym i konsultacjami, sporządzaniem opinii prawnych, analizowaniem umów i innych dokumentów, sporządzaniem pism (umów, pozwów, pism urzędowych, procesowych, wniosków, podań, wezwań, odwołań), uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach oraz prezentujemy klientów przed sądami i organami administracji.

ocena

5
Zofia

2020-04-17 07:41:03

Adres IP:

*.*.*.57

W kancelarii pracuje grupa prawników specjalizująca się w szerokim zakresie prawa,to ludzie z wieloletnim doświadczeniem które widać we współpracy.

ocena

5
Artur

2019-04-06 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza pomogła mi rozwiązać bardzo trudną sprawę dotyczącą spatku po rodzicach. Z całym sercem polecam M.Wojciechowską.

ocena

5

Inne firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Mesologic Systems - Preparaty do mezoterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Sharp Optimised University

Czy polecasz pracę w Sharp Optimised University? Pracujesz w tym zakładzie pracy? A może miałeś z tą firmą kiedyś styczność? Opisz swoje...

Opinia o Sharp Optimised University

Średnia Ocena

5/5

Casus, Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych S.C.

Od lat korzystam z usług firmy Casus i zawsze byłem pełen podziwu dla ich profesjonalizmu i zaangażowania. Z ich pomocą odzyskałem...

~Adrian

Średnia Ocena

5/5

Meble ADA sklep internetowy

Polecam sklep, meble dobrze wykonane, ładnie się prezentują.

Lena

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Worki papierowe CERPLAST

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
FOLREC

ul. Roszarnicza 22A
63-230 Witaszyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Whiteberg Adwokat Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Kaptury foliowe a oszczędność kosztów logistycznych

Kaptury foliowe a oszczędność kosztów logistycznych

Czy kaptury foliowe zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi?

Czy kaptury foliowe zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?