Master Pack - opakowania kartonowe wysyłkowe

Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Producent kartonowych opakowań  oferuje opakowana z tektury doskonałej jakości, które oferowane są w różnorodnych rozmiarach, a nawet opcjach kolorystycznych. W asortymencie sklepu dostępne są warianty koloru tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je wybrać idealnie do swoich wymagań. Kartony.info - producent tekturowych opakowań posiada zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz tworzenia pudełek tekturowych jest sprawny i profesjonalny - wszystkie kartony wykonane są z najwyższej jakości tektury najlepszej jakości, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na kartony w Master Pack wykonywane są także nadruki w technologii fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpiecznie, a więc są w pełni ekologiczne.


Zachęcamy do odwiedzenia pozostałe serwisy www połączone z  Master Pack Producent opakowań tekturowych:  


Producent kartonowych opakowań specjalizuje się w wytwarzaniu kartonów fasonowych, które są głównie wykorzystywane do spedycji towarów, ale równie dobrze sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania ciuchów i produktów codziennego użytku, które zostaną przetransportowane do miejsca docelowego. Pudełka fasonowe są chętnie kupowanymi kartonami, są łatwe w złożeniu, do którego nie potrzeba klejenia. MasterPack Producent kartonowych opakowań dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.

Sprawdź powiązane porady połączone z  MasterPack Producent kartonowych opakowań:


Master Pack od lat zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej. By ułatwić klientom dostęp do swoich produktów, firma zdecydowała się uruchomić sklep internetowy. Oferowane w nim są różne opakowania uniwersalne, składane  modele, jak i bardziej klasyczne, klapowe czy wygodne z uchwytem. Występują one w wielu rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu rozwiązanie dla siebie może wybrać każda zainteresowana osoba. W zależności od produktu, sprzedawane są one pojedynczo lub w paczkach zawierających co najmniej 25 egzemplarzy. Opakowania te świetnie sprawdzą się w roli miejsca do przechowywania przedmiotów, ich przenoszenia, przy przeprowadzkach oraz w sprzedaży wysyłkowej. Tektura falista, z której je wykonano to materiał lekki i trwały, a przy tym w stu procentach nadaje się do recyklingu, więc jest także ekologiczny.

Większość produktów dostępnych w ofercie Master Pack przeznaczona jest do montażu bez użycia kleju, taśmy, zszywek i innych trwałych łączeń, co umożliwia ich swobodne składanie i rozkładanie, a więc wielokrotny użytek. Przy tym zachowują one dobrą prezencję i solidność. Mogą one też pełnić rolę opakowania na prezenty - do tego celu skierowane są ozdobne opakowania na wino, nalewki i piwo, które pomieszczą nawet do sześciu butelek napoju. Oprócz nich, sklep oferuje również zbiorcze kartony wysyłkowe, które zabezpieczą przez stłuczeniem w czasie podróży nawet do dwunastu butelek.

Inną ciekawą usługą, proponowaną przez firmę jest możliwość nadrukowania na kartonach logo, napisu czy emblematu wskazanego przez klienta. Pozwala to na personalizację opakowań i w ten sposób pomoc w promowaniu prowadzonej działalności. Nadruki wykonywane są z ekologicznych farb wodnych, przez co opakowania wciąż pozostają przyjazne środowisku.

Master Pack - opakowania kartonowe wysyłkowe (1)

Paweł Karczewski

2022-10-04 12:56:41

Adres IP:

*.*.*.662

Dobrej jakości produkty w ofercie, fajne ceny i bardzo sprawna realizacja zamówień. Polecam.

ocena

5

Inne firmy

Producent tonerów DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Stalgast sp. z o.o.

Staniewicka 5
03-310 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
DMD Rzeszów S.C.

Al. Sikorskiego 2
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Paulina Siastała Klinika Belvedere

Jestem stałą klientką, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Halina

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

polecam

~Gocha

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Dostałam niedawno pierwsza wypłate i troche byłam w szoku bo jako nowy pracownik dostałam 400 zł premii :D

~Małgosia

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Meblemix

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jarosław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Centrum Filmowe ATV GROUP

ul. Piotrkowska 68
90-105 Łódź

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Viva Magenta - kolor roku 2023

Viva Magenta - kolor roku 2023