Meble ADA sklep internetowy

Polna 14,
37-300 Leżajsk

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

MEBLE ADA to firma, która rozpoczęła działalność w branży meblowej w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło zebrać pracownikom cenne informacji na temat obróbki materiałów, stylistyki oraz konstrukcji mebli, którymi można zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym filarem działalności firmy jest sprzedaż mebli w stacjonarnych sklepach zlokalizowanych w Leżajsku (ul. Polna 14), Przeworsku (ul. M.C. Skłodowskiej 5) oraz Tarnobrzegu (ul. Sienkiewicza 145).

MEBLE ADA to przede wszystkim meble pokojowe, meble jadalniane, meble sypialniane, meble kuchenne, a także przeznaczone dla dzieci i młodzieży, które pochodzą od najbardziej znanych i cenionych polskich producentów. Ze względu na szerokie zainteresowanie meblami oraz kierowaniem się w stronę nowoczesności firma MEBLE ADA stworzyła sklep internetowy, który znacznie ułatwia możliwość skorzystania z oferty — dostępna jest ona dla jeszcze większej liczby konsumentów z całej Polski.
Internetowy sklep meblowy MEBLE ADA to miejsce, w którym w łatwy sposób można zrealizować cel, jakim jest piękna aranżacja mieszkania. Na stronie internetowej zastosowano czytelny poddział na kategorie zarówno pod względem kategorii głównym, jak i pomieszczeń, do których pierwotnie były dedykowane poszczególne produkty. Podziały na podkategorie oraz możliwość zastosowania poszczególnych filtrów pozwala klientom na dość sprawne zlokalizowanie poszukiwanych mebli.
MEBLE ADA to sklep, z którego pochodzą meble wysokiej jakości — są użyteczne, wygodne, pełne ponadczasowej estetyki oraz interesujących kształtów, które nie tylko wpiszą się do przestrzeni nowoczesnej, ale również klasycznej, industrialnej czy romantycznej. Rozbudowany asortyment sklepu, że urządzenie stylowego domu będzie czystą przyjemnością.

Meble ADA sklep internetowy (2)

Kamil

2020-02-23 09:50:13

Adres IP:

*.*.*.67

W sklepie internetowym ADA skompletowaliśmy meble do salonu, jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów. Obsługa jest bardzo pomocna a całe zamówienie zostało szybko dostarczone. Przyznam, że mieliśmy trochę obawy bo nigdy wcześniej w ten sposób nie zamawialiśmy mebli, jednak całkiem nie potrzebnie. Całość starannie zabezpieczona i wszystko kompletne.

ocena

5
Adam

2020-01-29 16:09:47

Adres IP:

*.*.*.33

Duży wybór na stronie sklepu, nawet nie wiedziałem ze u nas w kraju produkuje się takie piękne meble. Wszystko fajnie zaprezentowane.

ocena

5

Inne firmy

Master Pack - opakowania kartonowe wysyłkowe

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Agencja interaktywna Argonium

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Sharp Optimised University


Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Euro Call Center

polecam gorąco!!!

~Cizia

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

polecam!!! najlepsze CC

~Gocha

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Pracuję tutaj już 5 miesięcy i jestem mega zadowolona! :)

~koala

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Usługi kamieniarskie Kowalczyk

Strobowska21
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

5/5
HiT Transport i Spedycja

28 Czerwca 1956r 390
61-441 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?