Osiedle Dzika Róża - Kenomi Development

NARUTOWICZA 1,
99-320 ŻYCHLIN

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Osiedle Dzika Róża to nowość na mapie Kutna. Kenomi Development jest spółką realizującą profesjonalne projekty deweloperskie. Jednym z nich jest budowa osiedla mieszkaniowego przy ulicy Oporowskiej 22 w Kutnie. Znajdować się tu będą dwa budynki mieszkalne A oraz B. Zaopatrzone one będą w parkingi podziemne, zwiększające jakość parkowania. Każdy z budynków posiadać będzie sześć pięter oraz parter, które znajdować się będą w budynku z nowoczesną architekturą. Potencjał techniczny zapewnia rzetelna i profesjonalna firma z doświadczeniem PHU ELVIS Robert Kaczmarek.

Do dyspozycji Klientów będzie wybór mieszkania dwupokojowego, trzypokojowego lub czteropokojowego. W skład oferty mieszkaniowej tego dewelopera wchodzą mieszkania o różnorodnych powierzchniach: 37m2, 47m2, 50m2, 55m2 oraz 148m2. Każde z nich wykończone będzie w standardzie deweloperskim oraz posiadać będzie bardzo praktyczny układ pomieszczeń. Na atrakcyjność oferty Kenomi Development wpływa dogodna lokalizacja, wysoki standard i estetyka mieszkań oraz nowoczesne innowacje technologiczne w nich zastosowane.
W trakcie projektowania znajdują się dwie kolejne przyszłościowe inwestycje zaplanowane również do realizacji w mieście Kutno.
Ponadto, w skład oferty firmy Kenomi Development wchodzi, także spotkanie w wybranym miejscu ze Specjalistą Finansowym w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej. Dbając o komfort Klientów, firma zapewnia również możliwość spotkania online z doradcą firmy. Dzięki temu deweloper dba o kompleksową i komfortową obsługę Klienta oraz jego oszczędność czasu. Gwarantuje on również o bonusy finansowe w swojej ofercie, tj. darmowa opieka osobistego specjalisty ds.kredytów, ubezpieczenie nieruchomości w pierwszym roku gratis, czy 10% zniżki na pierwsze zakupy w sklepach Leroy Merlin i PSB Mrówka. Oprócz tego firma zapewnia zwrot zaliczki, jeżeli kredyt nie dojdzie do skutku.

Osiedle Dzika Róża - Kenomi Development (0)

Inne firmy

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Matejki 12
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Szklane Tarasy Deweloper Rzeszów

Kwiatkowskiego 38/44
35-311 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
PoppyMakkiSun Polska

Trzciana 73A
36-071 Trzciana

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Piodent - Gabinety Stomatologiczne

Uważam że obsługa, fachowość oraz podejście do pacjenta w Piodencie stoi na najwyższym poziomie. W przeszłości leczyłem zęby u kilku...

~Max

Średnia Ocena

5/5

Pożyczki dla firm Podkarpacie - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

Pożyczka bez komplikacji, wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Szymon

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

jestem zadowolony

~marek

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Usługi kamieniarskie Kowalczyk

Strobowska21
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

5/5
HiT Transport i Spedycja

28 Czerwca 1956r 390
61-441 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?