Ośrodek szkoleniowy KONTIMEX

Zagłoby 23/88,
02-495 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Kontimex to ośrodek szkoleniowy oferujący szeroki wachlarz kursów i szkoleń. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie – znamy się na organizacji i realizacji różnego typu szkoleń. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami regulującymi nadawanie i nabywanie uprawnień. Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych wielu wąskich dziedzin (m.in. kursy na dźwignice, kursy energetyczne). Dzięki poszerzeniu swojej wiedzy i umiejętności zyskują Państwo wyuczenie lub zmianę zawodu, dokształcenie się w nowych umiejętnościach, zdobycie uprawnień i świadectw kwalifikacyjnych pozwalających na obsługę wybranych urządzeń technicznych oraz przygotowanie do egzaminu państwowego. Przebycie kursów lub szkoleń wieńczy zdanie egzaminu zawodowego. Nasze kursy  kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym  konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych  wymiana i eksploatacja butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych  eksploatacja urządzeń sieci i instalacji energetycznych  szkolenia BHP  obsługa dźwignic  spawanie podstawowe i ponadpodstawowe  kontroler lin i zawiesi  operator zgrzewarek oporowych  ratownictwo chemiczne i gazowe  Szkolenie podsuwnicowych/hakowych/sygnalistów.  Kursy przygotowujące do egzaminu na tytuł technika budownictwa ogólnego oraz instalacji sanitarnych.  i wiele innych Nasza kadra to wykwalifikowany i doskonale przygotowany personel dydaktyczny w postaci znakomitych wykładowców oraz instruktorów, którzy dysponują stosownymi uprawnieniami do prowadzenia szkoleń zawodowych. Zapewniamy Państwu:  elastyczne terminy szkoleń oraz dogodny harmonogram zajęć  wysoką jakość kursów potwierdzoną dyplomem ukończenia i uzyskaniem stosownego zaświadczenia zawodowego, w tym egzaminu państwowego z nadaniem uprawnień  opcjonalną realizacje szkolenia u osoby zlecającej, w siedzibie zakładu pracy  atrakcyjne warunki cenowe (dogodne formy płatności przelewem lub w gotówce po ukończonym kursie lub szkoleniu) Zapraszamy do kontaktu Ośrodek Szkoleniowy Kontimex ul. Zagłoby 23/88 02-495 Warszawa tel./fax (+22) 668 47 43 tel. kom. (0502) 583 278 kontimex@home.pl

Ośrodek szkoleniowy KONTIMEX (2)

~Gezor

2020-01-27 17:03:50

Adres IP:

*.*.*.232

Fajne miejsce w ktorym można zrobić praktycznie wszystkie liczące się uprawnienia praktycznie. Luz na egzaminie i do przodu :)

ocena

5
~Ignacy

2019-12-13 14:40:21

Adres IP:

*.*.*.17

Z czystym sumieniem polecam szkolenia w Kontimexie. Kurs przeprowadzony wzorowo, wiedza przekazywana w sposób zrozumialy, wszystko na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm.

ocena

5

Inne firmy

Euro Call Center

Kapucyńska
20-209 Lublin

Średnia Ocena

4.9/5
Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Kazimierza Brodzińskiego 4
35-314 Przemyśl

Średnia Ocena

5/5
Ltestyprawojazdy Małgorzata Zasadni

Pawłowskiego 7
39-400 Tarnobrzeg

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Siedlisko Janczar w Pstrągowej Sale Weselne

Idealne miejsce na rodzinny wypad. Siedlisko Janczar ma do zaoferowania pełno atrakcji, więc ani przez chwilę się nie nudziliśmy,...

Łukasz

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Mogę powiedzieć, że tu pracuję od samego otwarcia i jestem zadowolona. Fajni ludzie pracują a w dodatku lubię pracę na telefonie.

~Gosia

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

najwspanialsza praca!!

~oluuu

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Zakład Kamieniarski Piotr Socha

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Neo-Vinci Analiza Badań Epidemiologicznych

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria prawna- odfrankowanie kredytu Rzeszów

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Marketing szeptany - jakich błędów unikać?

Marketing szeptany - jakich błędów unikać?

Maszyny cukiernicze HASBORG

Maszyny cukiernicze HASBORG