Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82,
35-205 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ośrodek Terapeutyczny Cogito powstał w 2009 roku i został stworzony przez Joannę Fularz. Przez pierwszy okres aktywności Cogito zajmowało się głównie kompleksową terapią dzieci i młodzieży, głównie terapią autystycznych dzieci. Późniejsze lata stworzyły możliwość zwiększenia sfery usług Cogito Ośrodka Terapii na psychoterapeutyczne usługi dla dorosłych. W działaniu z pacjentem zespół Ośrodek COGITO ukierunkowywyje się na rozwój oraz stworzenie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która stworzy możliwość prowadzenie procesu leczenia w kilku językach, jak również w formie online i stacjonarnej.

COGITO Ośrodek Terapeutyczny to instytucja, w którym każdy badany, nie zważając na płeć oraz wiek, otrzyma gruntowną pomoc i wsparcie psychologiczne. Kluczowym zamysłem Ośrodka Terapii Cogito jest zapobieganie zaburzeń psychicznych oraz ich diagnoza i skuteczna terapia. Obszar usług Cogito Ośrodka Terapii odnosi się dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każdy badany uzyska pomoc dopasowaną do jego indywidualnego przypadku.

Cogito Ośrodek Terapii zlokalizowany jest w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 82. Ośrodek COGITO jest otwarty dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może dopasować termin wizyty do swojego planu dnia i codziennych zobowiązań. W celu poszerzenia obszaru aktywności firmy Cogito Ośrodek Terapii stworzył stronę www Rzeszów, na której umieszczone są wszystkie istotne informacje dotyczące oferowanych usług, terapii i dane kontaktowe, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z ośrodkiem.

W Ośrodku COGITO zatrudniona jest jedynie wyszkolona kadra, która stale zwiękasza indywidualne kwalifikacje i doświadczenie, aby coraz lepiej leczyć i diagnozować zaburzenia zdrowia psychicznego. Koncepcja COGITO nie sięga do łacińskiego odpowiednika "myślę", lecz do łacińskiego słowa Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc kluczowym zamysłem Cogito Ośrodka Terapii jest zamyślenie, które jest potrzebne do identyfikacji i kompletnego zrozumienia drugiej osoby, co utoruje niesienie mu nieodzownego wsparcia. Leczenie w Cogito Ośrodku Terapii odbywa się w duchu uznającym wszelkie uczucia. Kontakt pacjent-terapeuta w Ośrodku COGITO nie tylko daje możliwość leczenie, ale także rozwój drugiego człowieka.

Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów (0)

Inne firmy

Stalgast sp. z o.o.

Staniewicka 5
03-310 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Squash Rzeszów Park Hotel & Wellness

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
CERTUS Nieruchomości

Rynek
35-329 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Euro Call Center

super kasa jest :)

~suuri

Średnia Ocena

5/5

Maszyny czyszczące LINEA

Szczerze polecam!

Beata

Średnia Ocena

5/5

SEONETIUM Agencja Marketingowa

Znajomy polecił mi ich usługi w zakresie marketingu internetowego. Od zawsze podchodziłam z rezerwą do tego typu usług. Ale współpraca z...

Anna

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Worki papierowe CERPLAST

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
FOLREC

ul. Roszarnicza 22A
63-230 Witaszyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Whiteberg Adwokat Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Kaptury foliowe a oszczędność kosztów logistycznych

Kaptury foliowe a oszczędność kosztów logistycznych

Czy kaptury foliowe zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi?

Czy kaptury foliowe zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?