Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82,
35-205 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ośrodek Terapeutyczny Cogito powstał w 2009 roku i został stworzony przez Joannę Fularz. Przez pierwszy okres aktywności Cogito zajmowało się głównie kompleksową terapią dzieci i młodzieży, głównie terapią autystycznych dzieci. Późniejsze lata stworzyły możliwość zwiększenia sfery usług Cogito Ośrodka Terapii na psychoterapeutyczne usługi dla dorosłych. W działaniu z pacjentem zespół Ośrodek COGITO ukierunkowywyje się na rozwój oraz stworzenie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która stworzy możliwość prowadzenie procesu leczenia w kilku językach, jak również w formie online i stacjonarnej.

COGITO Ośrodek Terapeutyczny to instytucja, w którym każdy badany, nie zważając na płeć oraz wiek, otrzyma gruntowną pomoc i wsparcie psychologiczne. Kluczowym zamysłem Ośrodka Terapii Cogito jest zapobieganie zaburzeń psychicznych oraz ich diagnoza i skuteczna terapia. Obszar usług Cogito Ośrodka Terapii odnosi się dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każdy badany uzyska pomoc dopasowaną do jego indywidualnego przypadku.

Cogito Ośrodek Terapii zlokalizowany jest w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 82. Ośrodek COGITO jest otwarty dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może dopasować termin wizyty do swojego planu dnia i codziennych zobowiązań. W celu poszerzenia obszaru aktywności firmy Cogito Ośrodek Terapii stworzył stronę www Rzeszów, na której umieszczone są wszystkie istotne informacje dotyczące oferowanych usług, terapii i dane kontaktowe, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z ośrodkiem.

W Ośrodku COGITO zatrudniona jest jedynie wyszkolona kadra, która stale zwiękasza indywidualne kwalifikacje i doświadczenie, aby coraz lepiej leczyć i diagnozować zaburzenia zdrowia psychicznego. Koncepcja COGITO nie sięga do łacińskiego odpowiednika "myślę", lecz do łacińskiego słowa Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc kluczowym zamysłem Cogito Ośrodka Terapii jest zamyślenie, które jest potrzebne do identyfikacji i kompletnego zrozumienia drugiej osoby, co utoruje niesienie mu nieodzownego wsparcia. Leczenie w Cogito Ośrodku Terapii odbywa się w duchu uznającym wszelkie uczucia. Kontakt pacjent-terapeuta w Ośrodku COGITO nie tylko daje możliwość leczenie, ale także rozwój drugiego człowieka.

Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów (0)

Inne firmy

Okna Rzeszów SOLO

Przemysłowa 14 B
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
DMD Rzeszów S.C.

Al. Sikorskiego 2
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Euro Call Center

POLECAAAAM!!

~Patka

Średnia Ocena

5/5

Catering Jarosław

Pomysł ze sklepem internetowym to jest strzał w dziesiątkę ale to głównie zasługa tego, że dostarczane na event jedzenie nie odbiega w...

Zuzanna

Średnia Ocena

5/5

Akcesoria meble.pl - Airtic - Hamulec Pneumatyczny + Adapter

Ogromny wybór akcesoriów. W promocji można nieraz kupić coś co najmniej za pół ceny.

Jacek

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Meblemix

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jarosław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Centrum Filmowe ATV GROUP

ul. Piotrkowska 68
90-105 Łódź

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Viva Magenta - kolor roku 2023

Viva Magenta - kolor roku 2023