Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82,
35-205 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ośrodek Terapeutyczny Cogito powstał w 2009 roku i został stworzony przez Joannę Fularz. Przez pierwszy okres aktywności Cogito zajmowało się głównie kompleksową terapią dzieci i młodzieży, głównie terapią autystycznych dzieci. Późniejsze lata stworzyły możliwość zwiększenia sfery usług Cogito Ośrodka Terapii na psychoterapeutyczne usługi dla dorosłych. W działaniu z pacjentem zespół Ośrodek COGITO ukierunkowywyje się na rozwój oraz stworzenie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która stworzy możliwość prowadzenie procesu leczenia w kilku językach, jak również w formie online i stacjonarnej.

COGITO Ośrodek Terapeutyczny to instytucja, w którym każdy badany, nie zważając na płeć oraz wiek, otrzyma gruntowną pomoc i wsparcie psychologiczne. Kluczowym zamysłem Ośrodka Terapii Cogito jest zapobieganie zaburzeń psychicznych oraz ich diagnoza i skuteczna terapia. Obszar usług Cogito Ośrodka Terapii odnosi się dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każdy badany uzyska pomoc dopasowaną do jego indywidualnego przypadku.

Cogito Ośrodek Terapii zlokalizowany jest w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 82. Ośrodek COGITO jest otwarty dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może dopasować termin wizyty do swojego planu dnia i codziennych zobowiązań. W celu poszerzenia obszaru aktywności firmy Cogito Ośrodek Terapii stworzył stronę www Rzeszów, na której umieszczone są wszystkie istotne informacje dotyczące oferowanych usług, terapii i dane kontaktowe, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z ośrodkiem.

W Ośrodku COGITO zatrudniona jest jedynie wyszkolona kadra, która stale zwiękasza indywidualne kwalifikacje i doświadczenie, aby coraz lepiej leczyć i diagnozować zaburzenia zdrowia psychicznego. Koncepcja COGITO nie sięga do łacińskiego odpowiednika "myślę", lecz do łacińskiego słowa Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc kluczowym zamysłem Cogito Ośrodka Terapii jest zamyślenie, które jest potrzebne do identyfikacji i kompletnego zrozumienia drugiej osoby, co utoruje niesienie mu nieodzownego wsparcia. Leczenie w Cogito Ośrodku Terapii odbywa się w duchu uznającym wszelkie uczucia. Kontakt pacjent-terapeuta w Ośrodku COGITO nie tylko daje możliwość leczenie, ale także rozwój drugiego człowieka.

Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów (0)

Inne firmy

Luxhome - Deweloper

Lipowa 23
05-091 Ząbki

Średnia Ocena

5/5
Notarialna kancelaria w Rzeszowa

Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Technetium Sp. z o.o.

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Gasconcept Kurpinscy s.c.

Cała sieć gazowa w ojej firmie jest oparta o produkty i urządzenia od Gasconcep. Nie zawiodłem się jeszcze na ich produktach. Polecam...

Paweł

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

Dobre miejsce na nocleg w trasie, hotel zlokalizowany niedaleko A4.

Darek

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Studiując na UMED pracowałam w ECC całe dwa lata. Dobrze wspominam ten czas. Trenerzy jak najbardziej szli mi na rękę, dawałam rade...

~Elwira Malczewska

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Darmowe gazetki promocyjne najlepsze-gazetki-promocyjne.pl


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Dr Paweł Siastała chirurg naczyniowy Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
East Europe Consulting

Bukowinska
02-703 Warszawa

Średnia Ocena

4/5

Artykuły

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Lobby hotelowe, co to jest?

Lobby hotelowe, co to jest?

Toner czy tusz, co będzie lepsze w drukarce?

Toner czy tusz, co będzie lepsze w drukarce?