Przychodnia REHAVITAE

Denkowska 45a,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 7 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

REHAVITAE to centrum zlokalizowane w Ostrowcu Świętokrzyskim składające się ze specjalistycznych gabinetów lekarskich, w których pracują wykwalifikowani lekarze wykazujący profesjonalizm, a zarazem indywidualne podejście do każdego pacjenta. Specjalistyczna kadra jest odpowiedzialna za postawienie trafnej diagnozy, a także dobranie odpowiedniego sposobu leczenia, który będzie w 100% skuteczny.

W REHAVITAE można skorzystać z oferty osteopatów, którzy zajmują się leczeniem bólu poprzez zastosowanie sesji zabiegów manualnych. Jeśli dokucza Ci kaszel, duszności, świszczący oddech czy wzmożone zmęczenie podczas wysiłku - nie bagatelizuj tych objawów. Zalecamy jak najszybciej udać się do lekarza pulmonologa - pulmonolog Ostrowiec, który pozwoli określić stan zdrowia i odpowiednio wcześnie zdiagnozować chorobę. W naszej przychodni Rehavitae w ramach wizyty przeprowadzamy szczegółowy wywiad, planujemy leczenie oraz - jeśli to konieczne - wykonujemy badanie Spirometrii na wysokiej klasie aparacie. Szczególny nacisk kładziemy na wywiad z pacjentem, ponieważ często codzienne nawyki doprowadzają do chorób układu oddechowego (jak na przykład palenie tytoniu).

 

Przychodnia Rehavitae  to specjalistyczna placówka terapii manualnej, mająca swoją siedzibę w Ostrowcu Św. w Małopolsce, niedaleko Starachowic. Gabinet terapii składa się głównie z doświadczonych lekarzy, w tym z ortopedów, chirurgów, urologów, pulmonologów, fizjoterapeutów oraz rehabilitantów. Specjaliści podchodzą do pacjentów bardzo indywidualnie i jednocześnie profesjonalnie. To tutaj   wykorzystywane są innwacyjne technologie oraz efektywne metody, dzięki którym na pewno otrzymasz fachową pomoc.

Zakres usług centrum medycznego Rehavitae Ostrowiec Św.  jest bardzo szeroka. Pacjenci mogą wybrać na przykład zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz tego wybierając Klinikię Rehavitea Ostrowiec Św. możemy zbadać się nowoczesnym sprzętem USG, aby przekonać się co dokładnie kryje się pod twoją skórą. Lekarz dokładniej postawi diagnozę i zleci skuteczne leczenie.  Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski   wspierając się najnowszym technologiom i innowacyjnym procedurom medycznym, oferuje zabiegi z wielu obszarów w tym z ortopedii, pulmonologii, terapii manualnej, czy urologii.

Sprawdź inne wpisy Rehavitae Ostrowieć Świętokrzyski:

Skąd się bierze ból pleców?
Przychodnia REHAVITAE
Osteopatia, czym się zajmuje?
Ortopeda - przychodnia Rehavitae
Rehavitae Ortopeda Ostrowiec


Przewagą nad innymi przychodniami przychodni jest na pewno to, że koncentruje lekarzy specjalistów z tak wielu obszarów medycyny w jednym miejscu. Z placówki mogą skorzystać zarówno osoby, cierpiące na problemy z oddychaniem, chcące poprawić nieco swój wygląd, czy potrzebujące intensywnej rehabilitacji. Przychodnia usługi medyczne w korzystnych cenach. Warto wybrać Rehavitae. Szczególnie, jeśli zależy ci na doświadczonych specjalistach. Ośrodek posiada mnósto pozytywnych opinii ze strony pacjentów. Pacjeni polecają Rehavitea innym. A jeśli chcesz się samemu o tym przekonać, koniecznie umów się na pierwszą wizytę - wejdź na stronę https://www.rehavitae.pl/

 

Przychodnia REHAVITAE (7)

Edyta

2020-03-12 09:11:33

Adres IP:

*.*.*.15

Jak trzeba i jest pilnie to nawet od ręki można się na wizytę umówić.

ocena

5
Maria

2020-01-24 16:43:17

Adres IP:

*.*.*.9

Przyjazna placówka. W środku zawsze świeżo, personel uśmiechnięty. Jak trzeba to zawsze można wizytę przełożyć i nigdy nie ma z tym problemu. Leczę się tutaj i nie zamierzam w najbliższym czasie zmieniać przychodni na inną.

ocena

5
A Roszak.

2020-01-22 13:06:17

Adres IP:

*.*.*.44

Do przychodni Rehavitae uczęszczam w związku z konsultacjami z dietetykiem, lubię to miejsce - ilekroć jestem wszyscy zawsze uśmiechnięci, nawet pacjenci w większości pogodni.

ocena

5
Ula

2019-05-17 09:43:12

Adres IP:

*.*.*.74

Przychodnia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. Czułam,że jestem w dobrych rękach.

ocena

5
Sabina

2019-02-12 15:43:21

Adres IP:

*.*.*.98

Przychodnia godna polecenia. Panuje w niej przyjazna atmosfera. Zabiegi rehabilitacyjne przywróciły mi sprawność w prawej ręce.

ocena

5
Adam

2018-12-11 16:54:32

Adres IP:

*.*.*.77

Specjalistyczna placówka do której miałem szczęście trafić z niewyleczoną kontuzją kolana. Bardzo polecam

ocena

5
Opinia o Przychodnia REHAVITAE

2018-06-05 15:52:53

Czy polecasz pracę w Przychodnia REHAVITAE? Jesteś zatrudniony w tej korporacji? A może miałeś z tym pracodawcą kiedyś styczność? Napisz kilka słów o pracy w niej. Będzie to korzystne dla osób, które chcą podjąć pracę u tego pracodawcy.

ocena

5

Inne firmy

LEMAR tunele ogrodnicze

Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Imprezy firmowe Rzeszów Siedlisko Janczar

Pstągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Luxhome - Deweloper

Lipowa 23
05-091 Ząbki

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Ośrodek szkoleniowy KONTIMEX

Szkolenie przeprowadzone wzorowo. Dzięki dodatkowym kursom awansowałem w dotychczasowej pracy. Kurs opłacony przez pracodawcę. pozdrawiam...

~Maciek789

Średnia Ocena

5/5

AHAW Autohandel

Wypożyczalnia samochodów Ahaw to miejsce, gdzie jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Szczególnie polecam ich limuzyny na specjalne...

~Grupson

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

polecam każdemu :) najlepsza praca

~Marta

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Stella Knott

Granvegen 225
7058 Jakobsli

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Eric Jones

420 Lexington Ave
A Bdc tcvt New York

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Katherin Vale

Wagenmaker 130
3648 Kx Wilnis

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek