Uniqmetal handel złomem metali

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Skup węglika spiekanego Uniqmetal to profesjonalny punkt, w którym można sprzedać odpady ze spieków w rejonie Śląska. W skupie przyjmowane są narzędzia i odpady pod różną postacią. Cena zależy od wartości sprzedawanego towaru oraz jego rodzaju. Można sprzedać węgliki z domieszką różnych metali, na przykład miedzi lub niklu. Najkorzystniejsza cena obowiązuje za odpady bez lutu. W skupie można oddać także wiertła, frezy, i płytki wieloostrzowe. Przyjmowane są również spieki z lutem oraz pociski.

Uniqmetal jest firmą, która prowadzi skup metali różnego rodzaju w wielu miastach Polski. Działalność obowiązuje również w województwie śląskim w miastach takich jak Bielsko-Biała, Bytom, Cieszyn, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Swarzędz i Zabrze. Osoby, które nie mają możliwości dostarczyć towaru osobiście, mogą zamówić za pośrednictwem firmy kuriera, który odbierze towar od klienta i dostarczy go do siedziby Uniqmetal. Dla osób, które posiadają do sprzedaży dużą ilość węglika spiekanego, firma deklaruje również opcję odbioru osobistego. Mobilne laboratorium, którym dysponuje Uniqmetal pozwala na przeprowadzenie analizy bezpośrednio na miejscu w obecności klienta, dzięki czemu może się on upewnić co do wartości oferowanych odpadów.

Sprzedaż węglika w skupie jest bardzo opłacalna ze względu na dużą wartość jaką osiąga ten surowiec. Jego cena jest wyższa niż wartość części metali kolorowych. Ponadto węglik jest surowcem bardzo ciężkim, dlatego nawet jego nieduża ilość może okazać się bardzo dochodowa dla osoby, która zgłosi chęć jego sprzedaży. Aktualny cennik surowców jest dostępny na stronie. Ceny zmieniają się w zależności od bieżących notowań.

Uniqmetal to firma, która kieruje się w swojej działalności dużą transparentnością. Nie dolicza żadnych ukrytych kosztów za transport, analizę czy obróbkę odpadów. W swoim zapleczu posiada specjalistyczne urządzenia do analizy towaru, dzięki czemu może oferować swoim klientom precyzyjną ocenę składu metali. Dzięki temu, każdy klient decydujący się na sprzedaż, ma pewność co do tego, że za oferowany towar otrzymuje odpowiednią zapłatę. Uniqmetal posiada ponad 20 lat doświadczenia, dzięki czemu jest w branży rozpoznawalną marką, która cieszy się dużym zaufaniem. Wysoka jakość obsługi jest stawiana na pierwszym miejscu, dlatego biura handlowe niezwłocznie reagują na każde zgłoszenie. Dla klientów jest dostępny również formularz na stronie, dzięki czemu zgłoszenia dotyczące sprzedaży towaru można wysyłać w elastycznych porach. Procedura transakcyjna przebiega w sposób prosty i bezpieczny, dzięki czemu klient może szybko otrzymać zapłatę za zamówiony towar.

Uniqmetal handel złomem metali (0)

Inne firmy

Flodental

Wojska Polskiego 18
05-091 Ząbki

Średnia Ocena

5/5
Ped-Bruk

Pamiętna 41
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

5/5
Coloseum Catering

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Flodental

Polecam! Wyleczyłam tu wszystkie zepsute zęby. Obsługa, jak i podejście do pacjenta zdecydowanie na plus.

~Lechu

Średnia Ocena

5/5

Richd. Anders Polska

Dobrze się z Nimi współpracuje. Polecam.

Józef

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

Powoli zaczynam rozglądać się za miejscem na wesele, hotelowe sale na zdjęciach wyglądają przepięknie. Będziemy oglądać w przyszłym...

Kasia

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Producent tonerów DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Osiedle Dzika Róża - Kenomi Development

NARUTOWICZA 1
99-320 ŻYCHLIN

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Włoskie meble RAD-POL

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Dobra strona internetowa, czyli jaka?

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?