WASIAK pokrycia dachowe Rzeszów

Załęska 82,
35-322 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wasiak to firma z siedzibą w Rzeszowie, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się dystrybucją okien dachowych i schodów drewnianych marki Fakro. Współpracuje z nią od samego początku jej powstania i przez okres swojej działalności stała się jednym z największych w Polsce dystrybutorów jej produktów, a także jej regionalną hurtownią w południowo-wschodniej części kraju.

Lata doświadczenia sprawiają, że firma zdążyła utworzyć odpowiednie zaplecze handlowe oraz pozyskać partnerów handlowych, z którymi współpracę stale umacnia. Bez przerwy się rozwija, poszerza swój asortyment oraz podnosi kwalifikacje pracowników. W ten sposób mogą oni służyć fachową, profesjonalną poradą w każdej kwestii.

W asortymencie firmy Wasiak znajduje się ponad pięćset okien dachowych Fakro w różnych modelach i rozmiarach, co sprawia, że każdy klient jest w stanie wybrać wersję odpowiednią do swoich potrzeb. Ponadto w ofercie znajdują się wszelkie niezbędne do ich prawidłowego montażu akcesoria, takie jak kołnierze uszczelniające, szpalety wewnętrzne czy listwy. Firma proponuje też rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz wyłazy dachowe, świetliki i okna oddymiające. Jej oferta obejmuje jednak nie tylko okna, ale i wysokiej jakości schody strychowe wykonane z drewna lub metalu. Nie tylko są one funkcjonalne, ale i stanowią wspaniałe, estetyczne uzupełnienie wnętrza.
Znaczną część asortymentu Wasiak zajmują też akcesoria dachowe http://www.wasiak.net/oferta/dachy.html. Wśród nich znaleźć można zarówno membrany i folie firmy Fakro, jak i taśmy oraz kliny marki Corotop. Różnorodność produktów umożliwia skompletowanie ich w zestawy pozwalające na sprawny i prosty montaż nowoczesnych pokryć dachowych.

Priorytetem Wasiak jest satysfakcja i zadowolenie klientów, dlatego proponuje im ona korzystne ceny i szybką dostawę, a także atrakcyjne cenowo zamienniki produktów Fakro.

WASIAK pokrycia dachowe Rzeszów (0)

Inne firmy

MAXTON Design - tuning optyczny

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
IMESO - Urządzenia do dermatologii

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Italia Style - Sofy i kanapy

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Squash Rzeszów Park Hotel & Wellness

Z trenerem na miejscu można się podszkolić. Polecam.

Madzia

Średnia Ocena

5/5

The CarBar - catering i organizacja imprez

Są niesamowici! Wspaniały, wybitnie kreatywny zespół, który za każdym razem pozytywnie zaskakuje swoich klientów i ich gości. Polecam!

~Kaczor

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

Jest okej. Spoko płacą

~Gocha

Średnia Ocena

3/5

Najnowsze firmy w bazie

Zakład Kamieniarski Piotr Socha

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Neo-Vinci Analiza Badań Epidemiologicznych

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria prawna- odfrankowanie kredytu Rzeszów

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Marketing szeptany - jakich błędów unikać?

Marketing szeptany - jakich błędów unikać?

Maszyny cukiernicze HASBORG

Maszyny cukiernicze HASBORG