WASIAK pokrycia dachowe Rzeszów

Załęska 82,
35-322 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wasiak to firma z siedzibą w Rzeszowie, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się dystrybucją okien dachowych i schodów drewnianych marki Fakro. Współpracuje z nią od samego początku jej powstania i przez okres swojej działalności stała się jednym z największych w Polsce dystrybutorów jej produktów, a także jej regionalną hurtownią w południowo-wschodniej części kraju.

Lata doświadczenia sprawiają, że firma zdążyła utworzyć odpowiednie zaplecze handlowe oraz pozyskać partnerów handlowych, z którymi współpracę stale umacnia. Bez przerwy się rozwija, poszerza swój asortyment oraz podnosi kwalifikacje pracowników. W ten sposób mogą oni służyć fachową, profesjonalną poradą w każdej kwestii.

W asortymencie firmy Wasiak znajduje się ponad pięćset okien dachowych Fakro w różnych modelach i rozmiarach, co sprawia, że każdy klient jest w stanie wybrać wersję odpowiednią do swoich potrzeb. Ponadto w ofercie znajdują się wszelkie niezbędne do ich prawidłowego montażu akcesoria, takie jak kołnierze uszczelniające, szpalety wewnętrzne czy listwy. Firma proponuje też rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz wyłazy dachowe, świetliki i okna oddymiające. Jej oferta obejmuje jednak nie tylko okna, ale i wysokiej jakości schody strychowe wykonane z drewna lub metalu. Nie tylko są one funkcjonalne, ale i stanowią wspaniałe, estetyczne uzupełnienie wnętrza.
Znaczną część asortymentu Wasiak zajmują też akcesoria dachowe http://www.wasiak.net/oferta/dachy.html. Wśród nich znaleźć można zarówno membrany i folie firmy Fakro, jak i taśmy oraz kliny marki Corotop. Różnorodność produktów umożliwia skompletowanie ich w zestawy pozwalające na sprawny i prosty montaż nowoczesnych pokryć dachowych.

Priorytetem Wasiak jest satysfakcja i zadowolenie klientów, dlatego proponuje im ona korzystne ceny i szybką dostawę, a także atrakcyjne cenowo zamienniki produktów Fakro.

WASIAK pokrycia dachowe Rzeszów (0)

Inne firmy

Dr Łukasz Paluch specjalista flebolog - żylaki

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Meble ADA sklep internetowy

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

5/5
Ped-Bruk

Pamiętna 41
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Euro Call Center

Polecam :P fajna praca :)

~Gocha

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

polecam każdemu :)

~Gocha

Średnia Ocena

5/5

Kancelaria prawna- odfrankowanie kredytu Rzeszów

Napisze ktoś coś na temat tej kancelarii ? Słyszałem już parę pozytywnych opinii lecz od nikogo kto by rzeczywiście z nimi współpracował.

Adam

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Włoskie meble RAD-POL

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5
Zakład Kamieniarski Piotr Socha

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Neo-Vinci Analiza Badań Epidemiologicznych

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Marketing szeptany - jakich błędów unikać?

Marketing szeptany - jakich błędów unikać?