Noclegi w Strzyżowie – dlaczego warto wybrać ofertę Siedliska Janczar?

Noclegi w Strzyżowie – dlaczego warto wybrać ofertę Siedliska Janczar?

Jeśli są Państwo w potrzebie chwili oddechu od miejskiego zgiełku, planują podróż w okolice Strzyżowa lub Rzeszowa, podróżują z dziećmi lub samodzielnie w celach biznesowych, oferta noclegów w Siedlisku Janczar z pewnością przypadnie do gustu. Oferujemy komfortowe pokoje z licznych udogodnieniami, rozrywki dla każdej grupy wiekowej i malownicze otoczenie pól, lasów i łąk – to wszystko zaledwie 20 km od stolicy województwa podkarpackiego. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z propozycją noclegu w Siedlisku Janczar!

Noclegi dla każdego rodzaju gościa

Ośrodek Janczar w Pstrągowej to miejsce przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, osobom niepełnosprawnym, jak i podróżującym samotnie. Nasze pokoje w hotelu Strzyżów są wyposażone w liczne udogodnienia dla najmłodszych (jak łóżeczka, krzesełka i zabawki) oraz są dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością. Dla tych, którzy potrzebują pracować zdalnie, oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu. Siedlisko Janczar stawia na komfort także dla tych, którzy muszą łączyć obowiązki zawodowe z relaksem.

Pokoje, w których czujesz się jak w domu

Oferta Siedliska Janczar noclegów w Strzyżowie obejmuje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe pokoje, klimatyzowane i komfortowo wyposażone, każdy z własną łazienką. Hotel posiada aż 80 miejsc noclegowych, gotowych na przyjęcie gości o każdej porze. Specjalnie dla grup zorganizowanych proponuj atrakcyjne warunki oraz różnorodne pakiety specjalne, takie jak: pobyty rodzinne, weekend w siodle, Tylko we dwoje oraz Tylko we dwoje SPA. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej Siedliska Janczar

Atrakcje na terenie ośrodka i w okolicy

Hotel Strzyżów oferuje nie tylko komfortowy nocleg, ale także niezliczone atrakcje. Położenie Siedliska Janczar w Strzyżowsko-Sędziszowskim Obszarze Chronionego Krajobrazu gwarantuje malownicze widoki i spokojną okolicę, zachęcające do pieszych wędrówek oraz różnych aktywności na świeżym powietrzu. Odwiedzając nas, mogą Państwo skorzystać z ogrodu, siłowni na zewnątrz, placu zabaw oraz basenu, który czynny jest w sezonie letnim. Hotel Strzyżów oferuje również różnorodne atrakcje dodatkowo płatne, takie jak ośrodek jeździecki, Kraina Zabaw dla najmłodszych czy Browar Janczar.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Serwis elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kaptura foliowego do Twoich potrzeb?

Czy opłaca się oszczędzać na koncie osobistym?

Czy opłaca się oszczędzać na koncie osobistym?

Maszyny wielofunkcyjne do ciastek – przegląd rynku

Maszyny wielofunkcyjne do ciastek – przegląd rynku