Viva Magenta - kolor roku 2023

Viva Magenta - kolor roku 2023

Wybór koloru roku przez grupę Pantone ma duży wpływ na projektowane w danym okresie kolekcje. Nie jest w tej kwestii wyjątkiem włoski producent mebli RAD-POL, który aktualnie przy tworzeniu swoich produktów chętnie wykorzystuje odcień Viva Magenta 18-1750. Kolor ten idealnie oddaje wizję współczesnego świata - kojarzy się bowiem z technologią, naturą i obecną sytuacją panującą na świecie. Celem tego koloru jest dodanie odbiorcom odwagi i zwrócenie uwagi na cieszenie się każdą chwilą. Żywość, optymizm i eksperymentalność to cechy, które bez wątpienia towarzyszą Viva Magenta 18-1750.

 

Włoskie meble w kolorze Viva Magenta

Włoski producent wykorzystuje odcień Viva Magenta do stworzenia tapicerek w poszczególnych meblach. Ten intensywny i odważny odcień świetnie łączy się z drewnem o rozmaitej kolorystyce, co daje bardzo szerokie możliwości wielbicielom różnego rodzaju wnętrz. Ta głęboka czerwień pięknie wygląda w połączeniu z odcieniami brązu, bieli oraz złotem. Tapicerki w kolorze Viva Magenta 18-1750 mogą ozdobić zarówno sypialnię, jak i pomieszczenia o charakterze reprezentacyjnym. W tym sezonie szarość i ponurość zostały zastąpione żywotnością i energią, które też mogą prezentować się luksusowo i elegancko. Klasyczne Włoskie meble RAD-POL zdecydowanie to udowadniają.

 

Znaczenie koloru Viva Magenta

W wyborze tego odcieniu jako kolor roku niebagatelne znacznie miała jego symbolika i przełożenie jej na obecną wizję oraz sytuację świata. Jest to bowiem kolor żywy i silny, który ma budzić radość życia oraz optymizm po chłodnych i smutnych porach roku. Wybranie Viva Magenta 18-1750 jako motyw przewodni wnętrz pozwoli ich właścicielom na cieszenie się każdą chwilą. Czerwień Viva Magenta to coś więcej niż tylko kolor, to siła, potęga, energia i nadzieja, które tak są potrzebne współczesnemu światu. Ten kolor ma coś w sobie z buntownika i eksperymentowania, co przyczyniło się do ustanowienia go kolorem roku 2023. Jako że świat meblarski wychodzi naprzeciw najnowszym trendom, można do swojego domu wnieść trochę nadziei, życia i wiary we własne możliwości przy pomocy stylowych mebli.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Serwis elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak znaleźć polskojęzycznego prawnika w Anglii?

Jak znaleźć polskojęzycznego prawnika w Anglii?

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Organizacja Komunii Świętej - w domu czy w lokalu?

Organizacja Komunii Świętej - w domu czy w lokalu?