Wszystko na temat

Wszystko na temat "wampirzego liftingu"

Pragniesz dla swojej skóry regeneracji i chcesz zredukować zmarszczki, nie obawiając się o ewentualne powikłania? To wszystko możesz osiągnąć, decydując się na terapię osoczem bogatopłytkowym. Metoda ta jest szerzej znana pod nazwą wampirzy lifting Warszawa, ponieważ potrzebną do jej przeprowadzenia substancję pozyskuje się z własnej krwi pacjenta. Na czym dokładnie polega ten zabieg i dlaczego jest tak bardzo popularny?

Wampirzy lifting - na czym polega?
Nazwa zabiegu wynika z faktu, że wykorzystuje się w nim własną krew pacjenta. Według legend, wampiry właśnie dzięki jej piciu potrafiły zachowywać wieczną młodość. Pacjenci gabinetów medycyny estetycznej na szczęście nie muszą tego robić. Nie korzystają również z krwi obcej osoby, lecz z własnej. To z niej pozyskuje się osocze bogatopłytkowe, które powstaje w procesie wirowania. Po pobraniu od pacjenta niewielkiej ilości krwi (najczęściej z żyły w zgięciu łokcia) do próbówki, umieszcza się ją w specjalnej wirówce, gdzie następuje proces oddzielenia leukocytów od erytrocytów. Następnie pozyskane w ten sposób osocze, wstrzykuje się do skóry, w miejsca które wymagają regeneracji.

Jakie są efekty zabiegu?
Zawarte w płytkach krwi czynniki wzrostu stymulują skórę do regeneracji, dzięki czemu uruchomiony zostaje proces jej przebudowy. Można więc oczekiwać efektów takich, jak redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, zwężenie porów i wygładzenie skóry. Osocze bogatopłytkowe podane do skóry głowy, odżywia mieszki włosowe i jest skutecznym sposobem na walkę z łysieniem.

Czy zabieg jest bezpieczny?
Wampirzy lifting jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Jest to metoda idealna dla alergików, którzy nie mogą korzystać np. z zabiegów kwasem hialuronowym usieciowanym. Pacjentowi podaje się w tym przypadku preparat, który pochodzi bezpośrednio od niego, dlatego nie ma mowy o ryzyku wystąpienia uczulenia. Zabieg nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, dlatego od razu po jego wykonaniu, można powrócić do zwykłej aktywności.

Opinie (1)

Danuta

2019-11-05 07:44:12

Adres IP:

*.*.*.72

Drogie panie, jeśli któraś z Was zastanawia się albo ma wątpliwości jak ja kiedyś, napisze tylko tyle. Lifting wampirzy czyni cuda. Zabieg wykonałam w klinice medycyny estetycznej dr Parda znajdującej się pod Warszawą.

Zobacz firmy

Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Italia Style - Sofy i kanapy

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
HASBORG producent maszyn do branży cukierniczej

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Czy opłaca się oszczędzać na koncie osobistym?

Czy opłaca się oszczędzać na koncie osobistym?

Aplikacje mobilne banków

Aplikacje mobilne banków

Rekompensaty za niewłaściwie wykonany zabieg medyczny

Rekompensaty za niewłaściwie wykonany zabieg medyczny