W jaki sposób lekarze zdobywają punkty edukacyjne?

W jaki sposób lekarze zdobywają punkty edukacyjne?

Edukacja lekarzy, farmaceutów oraz pozostałych pracowników ochrony zdrowia to niekończący się proces, który wymaga zdobywania punktów edukacyjnych. Ponieważ medycyna jest niezwykle szybko rozwijającą się dziedziną nauki, lekarze zobowiązani są do nieustannego dokształcania się poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, sympozjach czy też konferencjach. Ponieważ obecnie nie ma możliwości na to, by zorganizować osobiste spotkanie w tak dużym gronie, coraz większą popularność zyskują webinaria, czyli spotkania w przestrzeni internetowej.

Statystyki wskazują, że webinary dla lekarzy i farmaceutów są ich ulubioną formą edukacji. Spotkania te nie wymagają od uczestników niczego poza komputerem lub urządzeniem podłączonym do Internetu. Agencja marketingu farmaceutycznego Neovinci w tworzeniu takich webinarów się specjalizuje. Firma korzysta ze wsparcia najlepszych profesorów oraz badaczy, którzy dbają, by informacje oraz treść webinarów była ciekawa, przystępna oraz merytoryczna.

Agencja korzysta z własnego i nowoczesnego studia nagraniowego, w którym rejestrowane są webinary. Co więcej, specjaliści z agencji tworzą także strategie marketingowe oraz planują wydarzenie tak, by informacja o nim dotarła do możliwie największej grupy potencjalnych odbiorców. Dzięki współpracy z najlepszymi profesorami, agencja zapewnia udział i zaangażowanie wybitnych autorytetów świata medycyny.

Jeżeli masz pomysł na webinar i potrzebujesz wsparcia w jego organizacji, usługi agencji Neovinci z pewnością przypadną Ci do gustu. Dzięki temu stworzysz wartościowe źródło informacji dla lekarzy i farmaceutów i pomożesz im zyskać wymagane punkty edukacyjne.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Richd. Anders Polska

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Solidne okna w mieszkaniu

Solidne okna w mieszkaniu

Rekompensaty za niewłaściwie wykonany zabieg medyczny

Rekompensaty za niewłaściwie wykonany zabieg medyczny

Maszyny cukiernicze HASBORG

Maszyny cukiernicze HASBORG