SEONETIUM Agencja Marketingowa

Goździkowa 14 A/4,
35-604 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 7 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Seonetium to nowoczesna Agencja Marketingowa, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, ale oferta agencji skierowana jest do klientów z całego kraju.

W Seonetium stworzymy stronę internetową i sklepy on-line dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, zaprojektujemy ciekawą grafikę do identyfikacji wizualnej oraz zaplanujemy skuteczną strategię marketingową. Nasi doskonale przygotowani specjaliści oferują szeroki wybór usług związanych z pozycjonowaniem.
To działanie, którego celem jest poprawienie widoczności strony www w sieci, polepszenie pozycji w wyszukiwarkach oraz wzrost konwersji i zwiększenie zysków ze sprzedaży. Seonetium proponuje działania z zakresu pozycjonowania szerokiego i lokalnego, pozycjonowania sklepów internetowych, link buildingu czy optymalizacji i audytu SEO.
Twój sukces jest naszym sukcesem dlatego też dokładnie przeanalizujemy zawartość Twojej strony www, wyłapiemy błędy i je poprawimy. Zaproponujemy też najlepsze rozwiązania, dzięki którym wypromujesz swoją markę w sieci.

SEONETIUM Agencja Marketingowa (7)

Marek

2020-03-25 09:11:43

Adres IP:

*.*.*.98

Warto inwestować w sklepy online, to przyszłość handlu. Ja prowadząc sprzedaż stacjonarną nie skupiałem się bardzo na tym temacie jednak konkurencja zmusiła mnie do podjęcia odpowiednich działań. Teraz już wiem, że sprzedaż online jest równie ważna i niesie za sobą niesamowite możliwości. Dużą rolę odegrała tu agencja Seonetium gdyż w prosty sposób potrafią przedstawić zakres i skutki swojego działania. Polecam.

ocena

5
York

2020-03-01 23:11:11

Adres IP:

*.*.*.72

Przewrócili mój sklep online do góry nogami ale było warto, nie miałem pojęcia ile rzeczy składa się na efektywną sprzedaż w internecie.

ocena

5
~Marian

2019-11-26 13:39:06

Adres IP:

*.*.*.111

Kompleksowy zakres usług, wszystko profesjonalnie, firma godna polecenia

ocena

5
Tymon

2019-10-24 14:50:29

Adres IP:

*.*.*.11

Bardzo polecam tworzone przez tą firmę strony internetowe. Cechuje je lekkość, prostota i minimalizm, co było dla mnie ważne. Moja strona przebiła moje oczekiwania. Polecam wszystkim.

ocena

5
Adam

2019-10-01 22:04:11

Adres IP:

*.*.*.91

Ostatnio skorzystałem z usług SEONETIUM i się nie zawiodłem. Efekt końcowy mojego sklepu internetowego przerósł moje oczekiwania. Bardzo miły dla oka, co jest ważne w mojej branży i dla moich klientów. Bardzo polecam.

ocena

5
Anna

2019-09-10 16:12:48

Adres IP:

*.*.*.162

Znajomy polecił mi ich usługi w zakresie marketingu internetowego. Od zawsze podchodziłam z rezerwą do tego typu usług. Ale współpraca z tą firmą przebiegła pomyślnie, a nawet przebili moje oczekiwania względem marketingu internetowego. Odnotowałam w swojej firmie znaczny wzrost zysków. Bardzo polecam

ocena

5
Zenon

2019-01-12 08:53:12

Adres IP:

*.*.*.201

Bardzo szybko i sprawnie wykonana usługa, co było dla mnie niezwykle ważne. Moja strona internetowa wyróżnia się na tle konkurencji, co przyznali mi nawet klienci. Polecam.

ocena

5

Inne firmy

Akcesoria meble.pl - Airtic - Hamulec Pneumatyczny + Adapter

Generała Mariana Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Puls Druk

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

5/5
Stalgast sp. z o.o.

Staniewicka 5
03-310 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Euro Call Center

Wszystkie opinie z tego samego IP ... ??

Co tu sie wydarzyło

Średnia Ocena

1/5

Hotel Coloseum

Powoli zaczynam rozglądać się za miejscem na wesele, hotelowe sale na zdjęciach wyglądają przepięknie. Będziemy oglądać w przyszłym...

Kasia

Średnia Ocena

5/5

Catering Jarosław

Pomysł ze sklepem internetowym to jest strzał w dziesiątkę ale to głównie zasługa tego, że dostarczane na event jedzenie nie odbiega w...

Zuzanna

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Freya Sainthill

30 East Street
Piam c Mareham On The Hill

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble ELTAP

Mroczeń 203
63-604 Baranów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Kompozyty do czego są wykorzystywane w przemyśle lotniczym?

Lobby hotelowe, co to jest?

Lobby hotelowe, co to jest?

Toner czy tusz, co będzie lepsze w drukarce?

Toner czy tusz, co będzie lepsze w drukarce?