Worki papierowe CERPLAST

Robotnicza 50,
39-100 Ropczyce

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Firma CERPLAST Sp. z o.o. to znakomity przykład zakładu produkcyjno-handlowego, który może pochwalić się długą historią i bogatym doświadczeniem na dynamicznym rynku. Już od momentu swojego założenia w latach 1996-2001 pod nazwą ZPH "CERPLAST" s.c., firma ta podążała drogą rozwoju, by ostatecznie przekształcić się w obecną formę - Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o. To nazwa, która przez lata odzwierciedlała i nadal odzwierciedla wartości oraz profesjonalizm tej instytucji. Historia powstania Zakładu CERPLAST Sp. z o.o. jest pełna inspirujących kroków. Jako producent i dostawca wszechstronnych opakowań przemysłowych oraz materiałów opakowaniowych, firma ta wyznacza standardy w tej dziedzinie. Obecnie, wciąż kierując się pasją i zaangażowaniem, specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które sprostają wymaganiom współczesnego rynku.

Jeśli chodzi o ofertę Zakładu Produkcyjno-Handlowego CERPLAST Sp. z o.o., jest ona prawdziwie różnorodna. Można znaleźć w niej opakowania przemysłowe wykonane z różnych surowców - od worków wentylowych foliowych po solidne worki kontenerowe typu Big Bag. Wszystkie wyroby, w tym również worki papierowe, worki PE, pudełka i kartony tekturowe, kaptury termokurczliwe oraz opakowania drewniane, reprezentują najwyższe standardy jakości, wytrzymałości i trwałości. Są nieocenione w branżach takich jak przemysł chemiczny, paszowy czy spożywczy. Ponadto, firma aktywnie uczestniczy w procesach produkcyjnych hutnictwa, dostarczając niezastąpione materiały, takie jak masy izolacyjne i ogniotrwałe, drągi startowe, rury startowe oraz betony naprawcze.

Artykuły dla CERPLAST Sp. z o.o.:

 

 


Klienci firmy CERPLAST Sp. z o.o. to nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorcy reprezentujący województwa lubelskie i podkarpackie. Jednak to nie ogranicza skali ich oddziaływania. Dzięki starannie opracowanemu spektrum usług, zakład dedykuje swoje wysokiej jakości produkty i profesjonalną obsługę właścicielom firm działającym na przestrzeni całej Polski. Każdego dnia firma ta wpływa na rozwój wielu sektorów gospodarczych, a jej produkty są nieodzowne dla sukcesu klientów.

 

Podkreśleniem jest fakt, że jakość jest dla firmy CERPLAST Sp. z o.o. priorytetem. Wszystkie jej wyroby są nieustannie kontrolowane pod kątem zarówno jakości, jak i bezpieczeństwa, co gwarantuje, że klienci otrzymują produkty spełniające najwyższe standardy. Firma ta poświęca wiele uwagi każdemu etapowi produkcji, aby zapewnić klientom trwałe i niezawodne towary, które są zgodne z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa.

Strony www zawierające dane związane z  CERPLAST Sp. z o.o.: Zakład CERPLAST Sp. z o.o. włożył wiele wysiłku w to, aby zbudować swoją reputację jako nie tylko dostawca, ale także partner, który zawsze stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

 

Dlatego też dba o to, by każde zamówienie było dostarczone terminowo, a każdy kontrahent mógł polegać na jakości i profesjonalizmie firmy. Główna siedziba firmy znajduje się na terenie malowniczego województwa podkarpackiego w miejscowości Ropczyce. Wszystkie potrzebne informacje na temat oferty oraz działań firmy znajdują się na oficjalnej stronie internetowej cerplast.pl, gdzie można znaleźć także dane kontaktowe firmy.

Worki papierowe CERPLAST (4)

Jerzy

2023-10-12 14:15:15

Adres IP:

*.*.*.154

Firma Cerplast niepodważalny lider w branży opakowań przemysłowych, oferujący produkty najwyższej jakości. Polecam.

ocena

5
Piotr Dżygała

2023-09-25 10:55:25

Adres IP:

*.*.*.61

Ich opakowania foliowe z wentylacją są innowacyjne i praktyczne.

ocena

5
Waldemar

2023-09-05 09:55:52

Adres IP:

*.*.*.96

Opakowania CERPLAST są trwałe i odpowiadają naszym wymaganiom.

ocena

5
Wabel Marian

2023-08-24 13:24:16

Adres IP:

*.*.*.342

Dzięki kapturom termokurczliwym od CERPLAST, nasze produkty zyskały znacznie dłuższą świeżość na półkach sklepowych.

ocena

5

Inne firmy

Producent strojów kąpielowych ZAGANO

Wola Dalsza 344
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

5/5
Projektant wnętrz Oscar-dekoracje

Matejki 12
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Przychodnia REHAVITAE

Denkowska 45a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

HiT Transport i Spedycja

Pracodawca, który dba o pracowników od pierwszego dnia w pracy. Są szkolenia, jest wdrażanie do obowiązków, człowiek nie jest...

~Rzeźnik

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

No i tak to ja mogę pracować :) tylko siedzę i klikam :)

~Patka

Średnia Ocena

5/5

Agencja Służby Społecznej Kościelak Spółka Jawna

Mój tata korzysta z usług Agencji Służby Społecznej od kilku miesięcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim z profesjonalizmu...

~Anna Nowak

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Stella Knott

Granvegen 225
7058 Jakobsli

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Eric Jones

420 Lexington Ave
A Bdc tcvt New York

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Katherin Vale

Wagenmaker 130
3648 Kx Wilnis

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Analiza zwrotu z inwestycji (ROI) dla automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Przegląd opcji finansowania zakupu automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek

Poradnik: konserwacja i serwisowanie automatycznych owijarek