Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Kazimierza Brodzińskiego 4,
35-314 Przemyśl

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma z siedzibą główną w Przemyślu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4. Obszar działania firmy obejmuje przede wszystkim: Rzeszów, Łańcut, Bircza, Dubiecko, Dynów, Lesko, Polańczyk oraz Solina — mapa z rozmieszczeniem poszczególnych oddziałów dostępna jest na stronie internetowej.

Firma Wycena Nieruchomości działa zawsze na korzyść klienta, dlatego współpraca z firmą należy do zadowalających oraz satysfakcjonujących, a to wszytko w rozsądnych i konkurencyjnych na rynku cenach. Wyceny są przede wszystkim sporządzane, jeżeli ma dojść do sprzedaży lub prowadzone są negocjacje dotyczące nieruchomości, wniesienia aportu, zmian opłat za użytkowanie wieczyste, a nawet zabezpieczenia kredytów bankowych. Oprócz wymienionych usług Wycena Nieruchomości Rzeszów  zajmuje się również sporządzaniem kosztorysów nieruchomości w postaci operatu szacunkowego dla domu, mieszkania, działki, a także innych nieruchomości. Firma współpracuje na porządku dziennym z wszelakimi bankami, przedsiębiorstwami, urzędami, a także osobami fizycznymi. Rzeczoznawca majątkowy jest rzetelny w podejmowanych decyzjach, które są obiektywne — firma nie kieruje się emocjami, ani własnym biznesem, lecz dobrem klientów.

Szeroki obszar działania pozwala trafić firmie niemal do wszystkich klientów, którzy chcą nawiązać kontakt z rzeczoznawcą majątkowym. Firma zapewnia poufność informacji, jednocześnie sporządzają profesjonalną dokumentację, która pomoże w profesjonalnej wycenie nieruchomości. Oferta obejmuje takie usługi jak wycena: gruntu, działki, lokalu, mieszkania, domu, budynku, lasy, hipoteki, spadku, budowy, a także wycena dla banku — wszystko to w umiarkowanym przedziale cenowym. Klienci nie są naciągani na niepotrzebne koszty — firma kieruje się interesem klientów oraz ich zadowoleniem z wybranej oferty.

 

Szymon Kasperski Profesjonalna Wycena Nieruchomości Przemyśl to firma, która posiada oddział w Rzeszowie oraz Przemyślu. Zajmuje się kompleksową i fachową wyceną każdego rodzaju nieruchomośći: gruntowych zabudowanych oraz nieazbudowanych, budynków oraz lokali, nieruchomości rolnych i leśnych, jak również wyceną praw związanych z rynkiem nieruchomości Szymon Kasperski to rzeczoznawca majątkowy z ogromnym praktyką, dysponujący uprawnieniami zawodowymi nr 6044 w zakresie szacowania nieruchomości, nadane mu przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

Sprawdź również inne tematyczne strony z wyceną nieruchomości:

 


Firma  Szymon Kasperski Profesjonalna Wycena Nieruchomości Przemyśl   wykonuje swoje usługi w charakterze wyceny nieruchomości na terenie Przemyśla oraz pozostałych miast województwa Podkarpackiego, a w razie konieczności także na obszarze Polski. Oferta tej firmy skierowana jest, zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji. Firma zapewnia sporządzanie rzetelnych i samodzielnych opinii, całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Dodatkowo,Co więcej, oferujemy terminową i fachową wycenę tworzoną opartą na podstawie wypracowanych kompetencji. https://www.wycenanieruchomoscisk.pl

Nasza firma -  Wycena Nieruchomości Przemyśl   scala profesjonalne działania z konkurencyjną ceną. Zaręczamy zadowolenie ze współpracy, a także konkurencyjne ceny usług. W Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski oferujemy przygotowanie operatu szacunkowego w formie pisemnej, który zawiera wszystkie potrzebny informacje na temat wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Operat szacunkowy jest autorską rzetelną opinią rzeczoznawcy majątkowego na temat wartości nieruchomości. Odwiedź stronę i poznaj pełny zakres usługi firmy Wycena nieruchomości Szymon Kasperski www.wycenanieruchomoscisk.pl

Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski (2)

Ula

2019-10-04 19:08:00

Adres IP:

*.*.*.90

Błyskawiczna wycena.

ocena

5
Janina

2019-06-01 11:56:08

Adres IP:

*.*.*.27

Polecam, p. Szymon Kasperski to specjalista który naprawdę zna się na rzeczy.

ocena

5

Inne firmy

Krzysztof Kowalczyk - Nagrobki, Kamieniarstwo

Strobowska 21
96-100 Skierniewice

Średnia Ocena

5/5
E-ZŁOM.PL

Żeleńskiego 4
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Sofy i kanapy


Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Dr Paweł Siastała chirurg naczyniowy Warszawa

Bardzo dobry chirurg naczyniowy. Zna się na swojej pracy, a zabieg przez niego wykonany przyniósł odpowiednie rezultaty.

Dominika

Średnia Ocena

5/5

Euro Call Center

polecam serdecznie :) super atmosfera :)

~martuśka

Średnia Ocena

5/5

Paulina Siastała Klinika Belvedere

Leczenie żylaków przebiegło pomyślnie.

Beata

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Meblemix

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jarosław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Centrum Filmowe ATV GROUP

ul. Piotrkowska 68
90-105 Łódź

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Dostawca Internetu Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Zalety zakupu nieruchomości przez firmę

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Wyposażamy cukiernie w linie do produkcji pierników

Viva Magenta - kolor roku 2023

Viva Magenta - kolor roku 2023